999 rezultate për

tanga

Shikoni si riaftësohet Neymar pas dëmtimit ( VIDEO) Neymar u dëmtua rëndë pak ditë më parë gjatë ndeshjes së Kupës së Francës ndaj teksa do të mungojë 10 javë, shkruan Alb
Në 60 qytete njerëzit po dalin me tanga në metro (FOTO LAJM) Me qindra udhëtarë në Londër, Berlin dhe Pragë hoqën pantallonat dhe bënë udhëtimin e përvitshëm gjysmë të zhveshur, “No
Aktorja ngre temperaturat, edhe në kafe shkon me tanga (FOTO LAJM) Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini. Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeça
20 vite më pas Lewinsky tregon skandalin: I tregova tangat Clintonit që ditën e parë të punës Kanë kaluar rreth 20 vite, që nga skandali seksual mes Monica Lewinsky dhe Bill Clinton. Tani, Monica ka vendosur të
Enca në mes të liqenit me tanga ka bërë një betim Enca njihet për natyrën e saj tepër moskokëçarëse dhe bën çdo veprim që dëshiron ta bëjë pa vrarë mëndjen që të tjerët d
Aktivistja e njohur në gjendje të rëndë: Po ndjej fundit, s'kam lekë për ilaçe Aktivistja Ajtanga Lubonja përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ndodhet në një gjendje të rënduar shëndetëso
Tërbohet Rashel tek Ermali, kërcim erotik me tangat zbuluar (VIDEO) Rashel është rikthyer në "Xing me Ermalin" dhe rikthimi është shumë më bombë seç mund t'a mendoni. Ajo është rikthye
Rita Ora e “lëshon dorën” fare, publikon foto topless (FOTO LAJM) Viti 2017-të ishte një nga vitet më të suksesshme të Rita Orës, pas rikthimit në skenën muzikore e jo vetëm. E për t
Vajza e ish-deputetit shqiptar del me tanga në mes të dimrit (FOTO LAJM) Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Gjithashtu ai është edhe ish
Ky vendi është i “vetmuar” por, ofron punë për të gjithë Kaitangata u ka bërë thirrje bizneseve dhe lokale të ofrojnë të gjitha gjërat e mundshme, duke përfshi këtu kosto më të
Nora ngre shtanga gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi, përmes fotove të ndryshme gjen gjithmonë rastin që të shkaktojë debat në Instagram. Teksa është
Tronditet shtanga shqiptare, 2 vjet pezullim për Arbër Çekrezin Një tjetër skandal trondit peshëngritjen shqiptare. Është sërish dopingu që trazon situatën në sportin elitar ku këtë he
Rregullore, mësuesve u ndalohen tangat Në disa qytete në Maqedoni u vendos përgatitja e një rregulloreje për kodin e veshjes, e të cilit duhet t’i përmbahen të