Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

tanĂ

Ura e Bunës pronë e saj? Mimi Kodheli shpërthen ndaj Voltana Ademit Gjatë ditës së sotme, duke iu përgjigjur kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakja e Shkodres ka sulmuar edhe ministren e M
E akuzoi për urën e Bunës, reagon Voltana: Autogol por faleminderit që ekziston! Kryeministri Rama, mëngjesin e sotëm publikoi një foto nga Ura e Bunës dhe i bëri thirrje kryebashkiakes së Shkodrës të
Ministri i Metës gjobit kryebashkiaken e Bashës Kryebashkiakja e djathtë Voltana Ademi vazhdon të jetë pre e sulmeve jo vetëm nga Edi Rama por dhe nga Inspektorati i Mj
Zjarri përpin rreth 40 hektarë tokë në Berovë Një zjarr i madh ka përfshirë rreth 40 hektarë tokë në Berovë dhe Pyjet e Maqedonisë. Sipas drejtorit të pyjeve, Nikolla
Ky është super goli dhe festa më shqiponjë e Llullakut (VIDEO) Azdren Llullaku ka gjetur dje golin e parë të vitit. I transferur këtë dimër nga Rumania në Kazakistan, te FC Astana, su
Batuta e Ramës për "gjumin", Voltana shpërthen ndaj kryeministrit: Ja te cili shtrat flet ti... Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur Kryeministrit Rama, i cili sot nga Shkodra e akuzoi s
"Dua t'i jap fund këtij ferri dhimbjesh", DJ i famshëm italian zgjedh të vdesë në Zvicër me eutanazi (FOTO LAJM) Ka shkaktuar një debat të madh mediatik e politik në Itali zgjedhja e rrugës së eutanazizë (vetëvrasje e asistuar nga mj
Serbia, e bindur që Kosova nuk anëtarësohet në UNESCO Serbia është shprehur e bindur se Kosova nuk do të antarësohet në UNESCO. Ambasadori serb në UNESCO, Darko Tanaskovi
SHBA-të dërgojnë një ambasador në negociatat për Sirinë Departamenti amerikan i Shtetit ka njoftuar se do të dërgojë një delegacion nga Uashingtoni për të marrë pjesë në bisedi
Rusia kundërshton Iranin, fton SHBA-të në Astana Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, ka thënë sot se Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të ftuara në marrin pje
Brenda burgut famëkeq të Guantanamos (FOTO LAJM) Janë shënuar plot 15 vite nga hapja e burgut të Guantanamos Obama dështoi ta mbyllte këtë burg, pavarësisht se kishte
Llullaku: Kalimi te Astana, jo më i rëndësishëm se kthimi në kombëtare Azdren Llullaku është kthyer pranë familjes me rastin e festave të fundvitit, shqiptari ka treguar me detaje momentet më
Ambasadori rus: Këshilli i Sigurimit të mbështesë planin ruso-turk në Siri Rusia i propozoi sot partnerëve të saj në Këshillin e Sigurimit në OKB që të mbështesin armëpushimin në Siri dhe negocia
Kishte shënuar 16 gola, por Llullaku largohet për shkak të rrogës qesharake Azdren Llullaku ka firmosur për FC Astana në kampionatin kazak të futbollit. Lajmi është publikuar së fundmi në mediat r
Aleanca për Shqiptarët: Kalaja e Tetovës ka pronar të ri kishën "Sveti Atanasija" (VIDEO) Grupi i punuës i Aleancës për Shqiptarët ka arritur të sigurojë prova dhe materiale për pronarin e ri të Kalasë së Tetov
Humbi jetën në avionin e "vdekjes", i shënoi një gol të çmendur Realit (VIDEO) Ish-mesfushori i Mallorcas, Cleber Santana është mes viktimave në tragjedinë e ndodhur në Kolumbi por do të mbahet mend
Eutanazi, një e drejtë edhe për të alkoolizuarit Mark Langedijk vendosi t’i japë fund jetës, pasi ishte e vetmja mënyrë që t’i shpëtonte varësisë ndaj alkoolit. “Mark
Kush është bashkëpunimi i radhës nga Dafina? (VIDEO) Dafina Zeqiri po prek skenat ndërkombëtare. Pak ditë më parë, ajo ka festuar në mesin e artistëve të huaj. Dafi ka q
Zbulohen dhuratat e Voltana Ademit për ekipin e Izraelit (FOTO) Bukë, kripe dhe zemër. Sipas kësaj shprehje e ka pritur dje kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi delegacionin e Komb
I mrekullueshëm/ Këngëtari shqiptar i habit të gjithë në SHBA me performancën e tij (VIDEO) Emrin e tij ndoshta nuk e keni dëgjuar asnjëherë, por Albert Stanaj ka premisa për t’u bërë një nga këngëtarët shqiptarë
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së