999 rezultate për

tamponit

Infektohet gjimazistja në Gjirokastër, testohet e gjithë klasa Me fillimin e itit të ri shkollor, po shtohet dhe numri i mësuesve apo nxënësve të infektuar me koronavrus. Ditën e s
Monopoli me testet e koronavirus në Kosovë, 200 euro testi Monopoli i kryerjes së tamponit për koronavirusin po i shkakton kosto të mëdha xhepave të qytetarëve të Kosovës. Ndon
Bëni gati 100 plus! Për të udhëtuar nga pika kufitare Kapshticë, duhet të keni bërë tamponin COVID-19 Pika Kufitare e Kapshticës ka nxjerrë rregulla të reja për kalimin e shqiptarëve drejt Greqisë. Mësohet se të gjithë
"Më rikthyen në jetë", ish deputeti shërohet nga COVID-19 Ish-deputeti i PS-së në Vlorë Fatmir Toçi është shëruar nga COVID-19. Ai ndodhej prej disa kohësh në spitalin Shefqet
Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në rrjetin laboratorik të spitalit Amerikan, Alnet Rrjeti laboratorik Alnet nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet s
Miratohet vendimi për tamponit e COVID-19 tek privati por vetëm për persona të caktuar Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot vendimin për lejimin e kryerjes së tamponit për COVID-19 tek privati, vetëm
Brataj: Testi po nxjerr negativ edhe të infektuarit Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se sjellja e virusit ka ndryshuar pasi tashmë nuk shkakton dëmtime
Brataj: Sjellja e virusit ka ndryshuar, nëse ke shenja qëndroni brenda! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka deklaruar në një intervistë në “Euronews Albania”, se rritja e të infektu
Brataj jep lajmin e keq: Testi për COVID-19 mund të të nxjerrë negativ edhe nëse je! Në një intervistë për Euronews, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se, rritja e infektimeve vjen si
"Po numëronim sekondat këtë mbrëmje", Bino njofton gazetarin për përgjigjen e tamponit Gazetari Ilir Kadia dhe bashkëshortja e tij i janë nënshtruar testit të koronavirusit, njoftim të cilin e ka bërë vetë g
Punonjësja kishte këputje trupi, kollë dhe temperaturë, kjo ishte përgjigja e tamponit Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 347 testime për të dyshuar të prekur me Covid19 nga të cilat janë konfirmuar 67 rast