999 rezultate për

tamares

"Fshihet vdekja e 18-vjeçarit në HEC-in e Tamares" Ish-krymeinistri Sali Berisha ka publikuar një denocnim të ardhur në Facebookun e tij ku thuhet se një 18-vjeçar ka humb
Jepet vendimi, sa vite burg mori gjyshi i Tamarës nga Velesi Gjashtë vite e gjysmë burg është dënimi që sot ka marrë Ljupço Stojanovski, gjyshi i Tmarës së vogël nga Velesi, për ten
Kaq vite burg u dënua gjyshi i Tamarës së vogël Gjyshi i Tamarës së vogël nga Velesi, Lupço Stojanovski, është dënuar me 1 vit burg efektiv. Ai më parë u dënua me kusht
Vrasja e Tamarës, prokuroria padit edhe një ish ministër të BDI-së Prokuroria Themelore Publike ka ngritur aktakuzë kundër 12 personave deri në Gjykatën Shkupi 1, pasi kanë vërtetuar dysh
Dy vite burg me kusht për gjyshin e Tamarës Gjyshi i Tamarës, Ljupço Stojanovski, i cili qëlloi me armë ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Nikolla Todorov, ka pran
Lulzim Basha përkujton 72 vjetorin e kryengritjes së Kelmendit me banorët e Tamarës Kreu i Partisë Demokratike, Basha ka marrë pjesë dhe është takuar me banorë të zonës së Tamarës në përkujtim të 72 vjeto