999 rezultate për

tamara

"Skifterët" i bëjnë kërdinë trashëgimtares së Formula 1, vjedhin 80.000 paund bizhuteri (FOTO LAJM) Hajdutët kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 50 milionë paund nga banesa e Tamara Ecclestone në Kensington. Vajza e ish-s
Këngëtarja e famshme e Eurovisionit vjen në Shqipëri dhe konkurron në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Këtë vit në "Kënga Magjike" po marrin pjesë shumë artist të huaj dhe një prej tyre do vijë nga Maqedonia. Ajo është këng
Tamara çon Maqedoninë në finalen e Eurovision 2019 (VIDEO) Maqedonia e Veriut është kualifikuar për në finalen e ‘Eurovision 2019’. Ajo ishte e para që u përzgjodh. Përfaqësues
Modelja lahet me të bijën në plazh, derri i habit të gjithë (FOTO LAJM) Tamara Ecclestone ka treguar belin e saj të hollë në bikini ngjyrë portokalli derisa është parë me bijën e saj Sofia duk
Wow Tamara! Bashkëshortja e mbrojtësit të Valencias "fik" rrjetin (FOTO LAJM) Bota e sportit e njeh si bashkëshorten e mbrojtësit argjentinas të Valencias, Ezequiel Garay, por në fushën e modës, fam
Gruaja nudo në Instagram, futbollisti: Nuk e dija që...(FOTO LAJM) Tamara Gorro, bashkëshortja e futbollistit të Valencia, Ezeqiuel Garay, është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fu
Brenda shtëpisë së një prej vajzave më të pasura në botë (FOTO LAJM) Shpesh shohim shtëpitë e personave të pasur dhe padyshim impresionohemi nga ideja se si mund të kenë dhoma të veçanta ve
Sot protesta për Tamarën, kërkohet dorëheqja e Todorov Sot në ora 18:00 Lëvizja "Protestoj" organizon një protestë para selisës së qeverisë në Shkup me rastin 4 mujorit të vde
Njihuni me Vardzinë, qytetin e gdhendur në shkëmb (FOTO LAJM) Vardzia në Gjeorgji ndryshe në botë njihet si qyteti i shpellave dhe që në të vërtetë është një manastir i gdhendur në s
Rasti 'Tamara', jep dorëheqje edhe Mehazi i BDI-së Pas protestave për rastin "Tamara", ka dhënë sot dorëheqje Drejtoresha e Fondit për Sigurim Shëndetësor (FSSH), Maja Par
Ish-gruaja e De Rossit: I jap 10 mijë euro një shqiptari dhe të vret (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e mesfushorit të Romës, Daniele De Rossi, Tamara Pisnoli, ndodhet në arrest shtëpie me akuzën e pengma
Tamara Ecclestone, një mama për tu pasur zili (FOTO LAJM) Pasi lindi fëmijën e saj të parë, Tamara Ecclestone u kthye në format e saj për të cilën shquhet. Ndaj është e udhës që
Tamara blen Lamborghini të ri për inat të ish të dashurit (FOTO-LAJM) Tamara Ecclestone humbi një gjyq ndaj ish- të dashurit të saj, të cilit i kërkonte që t’i kthente makinën superluksoze L
Tamara dhe Jay më të dashuruar pas shtatzanisë (FOTO LAJM) Nuk kanë shumë që kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë dhe kanë deklaruar se presin fëmijën e parë. Bëhet fjalë për
Katamarani që lundron rreth globit me energji diellore (FOTO-LAJM) Keni parë shpesh jahte të bukura por një katamaran kaq të veçantë nuk na ndodh të shohim shpesh. Bëhet fjalë për Turanor
Dasma përrallore e Tamara Ecclestone (FOTO LAJM) Vajza e Bernie Ecclestone, bosit të Formula 1, Tamara i ka dhënë fund beqarisë pasi sot ka celbruar martesën e saj me të
Tamara, në gjyq për një Lamborghini E bija e pronarit të Formula 1, Tamara Ecclestone, do të përballet në gjykatë me ish-të dashurin e saj, për pronësinë e
Bertani dhe Tamara sërish bashkë Janë bërë gati një vit, që nga bërja publike lidhjes mes Bertanit dhe Tamarës. Pas shumë mohimeve dhe arsyetimeve se ata
Me këtë look, Tamara Ecclestone "vlen" 150 mijë euro (FOTO-LAJM) Ish i dashuri i ka kërkuar vajzës së bosit të Formula 1 Bernie Ecclestone 230 mijë euro për të mos treguar detaje nga
Tamara Ecclestone dhe "kthesat" e saj befasuese (FOTO-LAJM) Per Tamara Ecclestone cdo dite qe kalon e ben ate akoma me te bukur. Vajza e shefit te Formula 1 është fotografuar ndërs