999 rezultate për

tamam

Pacienti me COVID-19 flet për situatën tek Infektivi: Atje ka tmerr, është tamam si ferr! Edmond Mara, një pacient që luftoi koronavirusin pasi u shtrua në spitalin Infektiv ku thotë se jeta iu bë më e lehtë në
Kthim pas në kohë, si kafshët sillen dhe duken tamam si njerëz (FOTO LAJM) Të gjithë ata që kanë kafshë në shtëpi edhe ato që kalojnë kohë me kafshët shpesh herë çuditen nga veprimet e tyre. A
Tamam nuse Kosove, Luana vesh rrobat popullore (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me veshje popullore të Kosovës.
Jon Snow dhe Ygritte dasmë madhështore tamam si në Game Of Thrones Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Vëllai i Ramës është personazhi më i përfolur tani në botë, të gjithë i thonë "tamam" (FOTO LAJM) Më shumë se 1 milion turq i kanë thënë "Mjaft" presidentit Erdogan në rrjetet sociale pas një fjalimi të tij në miting.
Almeda në siklet: Tolga është burrë me namuz, e donte nusen të virgjër Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Tashmë ajo është prezantuese e DWS. E f
Tamam "kokë shkëmb", ky djalë thyen derën prej xhami me fytyrë (VIDEO) Ky djalë konsiderohet si "kokëshkëmbi" tani që videoja e thyerjes së një dere prej xhami po bën xhiron e internetit.
Kur njerëzit duken tamam si qentë apo macet e tyre (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që kafshët të imitojnë pronarët e tyre. Por është në të vërtetë një proces i ndërsjelltë. Këta foto jan
Floriana braktisi "Tv Klan" për të punuar në zyrat e të fejuarit në Itali Floriana Garo është padyshim një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por ajo e braktisi televizionin për të fe
Kush ishte "Çibuku", killeri 14-vjeçar i Aldo Bares që i trembeshin të gjithë Ish-oficeri i lartë i policisë, Bujar Hoxha rrëfen krimet e bandës së Aldo Bares në një përmbledhje të aktiviteteve krim
Braçe shpërthen ndaj Idrizit dhe Vasilit: Berisha shkatërroi Dinamon dhe Partizanin Deputeti i Partisë Socialiste njëherësh dhe tifoz i Partizanit, ka reaguar nëpërmjet një statusi në profilin e tij zyrta
Analizat e fshatarit Shkon një fshatar në spital, sepse nuk ndjehej mirë. Pasi e vizitoi, doktori i thotë: -Xhaxha, do të duhen më shum
Pikat kufitare, Rexhepi: IBM po funksionon Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi u shpreh sot se IMB-ja është duke funksionuar mirë sa i përket tamam pika
Serbët sot hoqën monumentin por ngritën lart shqiptarizmën Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë JOzefina Topalli ka dënuar aktin e heqjes së monumentit të Preshevës. Përmes një dekl