999 rezultate për

tallnin

Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, sot i kërkojnë "dorën" pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
"Kam tentuar të vras veten pasi më tallnin ", këngëtarja e famshme shokon fansat (FOTO LAJM) Ylli i grupit të njohur muzikor “Little Mix”, Jesy Nelson ka zbuluar se dikur është përpjekur të vetvritej pas talljeve
Para 10 vitesh u bë e njohur për tetënjakët, ja si janë sot fëmijët (FOTO LAJM) Nadia Suleiman ishte në faqet e të gjitha mediave në vitin 2009, kur ishte shtatzënë me tetë bebe. Ajo mbeti shtatzën
E tallnin shokët, djali vret veten dhe le një shënim për prindërit Një djalë i vogël ka vrarë veten në Angli pas talljeve të shokëve, duke u vetëvarur në dhomën e tij me një rrip pantallo
Rrëfimi i modeles: Dikur më tallnin por sot më vijnë pas, jam milionere (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare nga Polonia me emrin Juliana nga mosha 8 vjeçare deri në moshën 21 vjeç ka qenë viktimë e bullizmit, për
Dikur më tallnin për erën e djersës: Flet hapur biznesmenia shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një ndër blogeret e njohura shqiptare në Instagram me mbi plot 478 mijë ndjekës, vend ku ndan edhe jetën e saj
Sot një blogere me famë botërore, dikur shqiptaren e tallnin se vinte era djersë Egreis Gjergjani është sot një blogere shumë e njohur në SHBA. Por dikur atë e tallnin për djersën. "Nëse takoni d
E tallnin se ishte i shkurtër por e forcuan edhe më shumë Një 26-vjeçari, i cili ka lindur me dwarfism, i ka sfiduar të gjithë ata që e tallnin për shtatlartësinë e tij duke iu p
Djemtë që e tallnin se ishte e shëndoshë, i kërkojnë “dorën” pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Dikur e tallnin, sot është kthyer në një “pjeshkë” të suksesshme Instagrami (FOTO LAJM) Vetëm 24 vjec, kjo vajzë ka shpenzuar 40 mijë euro për ta ndryshuar veten totalisht, me operacione plastike. Celine C
E tallnin se ishte e shëndoshë por pas 3 vitesh djemtë u çmendën pas saj (FOTO LAJM) Një vajzë britanike që vihej në lojë për shkak të pamjes së saj ka marrë një vendim radikal për të ndryshuar totalisht p
E tallnin për peshën, vajza i lë pa fjalë të gjithë në mbrëmjen e maturës (VIDEO) Që nga mosha 7-vjeçare ajo është tallur nga shokët e klasës për shkak të peshës e ditën e maturës, 16-vjeçarja kishte fr
Balerini i njohur tregon si e tallnin në lagje pse vishte streçe Balerini i njohur Igli Mezini, i cili së fundmi ndodhet në Shqipëri për tu marrë me projektin e ri, ka qenë i ftuar në W
La arbitrimin se e tallnin, tani synon kreun e Federatës Hoqi dorë nga arbitrimi prej racizmit, ish-gjyqtari kandidat për kreun e FSHF-së 5 Janar, 2018 ShareTweet+ 1Mail Zgje
Ledion Liço: Mbyllesha në dhomë dhe qaja se më tallnin Të gjithë kemi kaluar një moment të vështirë në jetën tonë, të cilin shpesh vendosim ta tregojmë pas shumë kohësh. Mo
E quanin pa stil dhe e tallnin për pamjen, dikur sekretare por sot kancelare e fuqishme (VIDEO) Po të thoshte dikush në vitin 1988 se një grua, e cila u rrit në një komunizëm të zhurmshëm, një ditë do të bëhej udhëh
Vrau veten sepse e tallnin shokët, ja mesazhi i babait të vajzës (FOTO LAJM) Një vajzë e re 16 vjeç ka vrarë veten për shkak se nga rrethi i saj shoqëror i thonin se ajo ishte e shëmtuar. Babai
Klientët e tallnin për shëndetin, ja ndryshimi drastik që bëri punonjësja (FOTO LAJM) Mdonjëherë dhe vetëm vullneti dhe dëshira për të rënë në peshë nuk mjafton, duhet edhe nxitja nga faktorë të jashtëm.
Vrau veten se e tallnin ‘fshatar’, ja çfarë thonë mësuesit për 17-vjeçarin Hetimet për vetëhelmimin e 17-vjeçarit P.Xhaferaj, nxënës në vitin e tretë të shkollës “Kristo Isak” të Beratit, po vazh