999 rezultate për

tallet

Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Mario Balotelli tallet me Thomas Myllerin (FOTO LAJM) Thomas Muller sulmuesi Bayern Munich, në ndeshjen ndaj Ajax-it në mesjavë kreu një faull skandaloz ndaj Maximilian Ëob
Thiago Silva tallet me Neymarin (VIDEO) Neymar dhe Kylian Mbappe kanë qenë çështja e ditëve të fundit në lidhje nëse do të luajnë apo jo në ndeshjen e sotme për
Rama shkon me brekushe në Vlorë, por tallet me lapsusin e Lulzim Bashës (VIDEO) Kryeministri Rama shkoi me brekushe sot në Vlorë për të nderuar flamurin (shiko galerinë), por kjo nuk e ka ndaluar që t
Shpërthen Sane, tallet me mbrojtësit e West Hamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj West Ham. Goli i tretë ka ardhur nga talenit i Manchester City, S
Krimineli më i famshëm i momentit, rrjeti tallet me fotot e tij (FOTO LAJM) Një i arrestuar për trafik droge në Florida, është bërë "viral" në rrjet. Bëhet fjalë për Charles Dion McDoëell, 31
Rama tallet përsëri me "shqiponjën": Horror në hyrje të Tiranës (FOTO LAJM) Në një postim në Twitter, kreu i qeverisë Edi Rama ka ironizuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën. Kryem
Neymar kopjon Mourinhon, braziliani tallet me Mbappen (FOTO LAJM) Pasi ishte Carlo Ancelotti ai që e imitoi i pari tashmë është radhe e Neymarit që të bëjë të njëjtin veprim si Jose Mour
Mesfushori i Real Madridit tallet me ekipin (FOTO LAJM) Real Madrid arriti që të fitonte ditën e djeshme në La Liga, me rezultatin 2-0 ndaj Real Valladolidit, pas asaj disfate
"Kujdes qimen se e hëngre tiganin kokës", moderatorja e njohur tallet me shef Renaton (FOTO LAJM) Renato Mekolli është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet pas shafqjes në shoWn televiziv të gatimit.
Lampard tallet me Hazardin: Ka frikë të përballet me ekipin tim Ish-legjenda e Chelseat, tani trajner i ekipit Derby County, Frank Lampard, ka lavdëruar yllin e ekipit londinez, Eden H
Shkëlqeu në "El Clasico", Alba tallet me Real Madrid pas fitores “El Clasico është ndeshje e veçantë për të gjithë katalanasit dhe unë kam qenë këtu që në moshë të vogël”, ka thënë Alba
Luis Suarez tallet me Realin në përfundim të ndeshjes Luis Suarez ishte lojtari që shkëlqeu sot në ndeshjen “El Classico” midis Barcelonës dhe Realit të Madridit të zhvilluar
Rjeti tallet keq me Ramën e Dakon: "E kanë për xhuxhin e Borëbardhës" (FOTO LAJM) Profilet e faqeve të memeve në Facebook, u janë bashkuar reagimeve pas publikimit të përgjimeve lidhur me dosjen ‘Vol-V
Khabib tallet me McGregorin pasi ky i fundit kërkoi revanshin Irlandezi Conor McGregor bëri dje një analizë të thellë për humbjen ndaj Khabib Numragomedov dhe më pas kërkoi revanshi
Dëmtimi i Messi-t, politikani spanjoll tallet keq me Ronaldon, Neymar e Griezmann Dëmtimi i Lionel Messit bëri bujë të madhe, pasi ishte tepër serioz dhe pritet të rrijë jashtë fushave për rreth tre jav
U frikësua deri në palcë nga Khabib, rrjeti tallet keq me Drake-n (FOTO LAJM) Drake është një ndër fansat më të mëdhenj të Conor McGregor, por gjatë ditës së djeshme ai pati momente shumë të vështir
Ylli shqiptar i UFC-së tallet keq me Drake (FOTO LAJM) Ndeshja mes McGregor dhe Khabib është bërë kryefjala e mediave sportive, madje është quajtur si ndeshja e shekullit.
McGregor tallet me Khabib Dueli për titullin kampion bote në artet marciale po afron. Irlandezi ConorMcGregor do të përballet në kafaz me rusin Kh
Trump tallet me akuzat për sulmin seksual Presidenti amerikan, Donald Trump ka tallur hapur të martën profesoreshën, Christine Blasey Ford, e cila ka akuzuar të n