999 rezultate për

tallet

Atletico "tallet" me Realin, derbi përfundon 7-3 (VIDEO) Atletiko Madrid nuk është kursyer aspak në derbin e Madridit kundër Real Madrid në ndeshjen miqësore parasezonale që u l
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
PS-ja tallet keq me Metën, "President si gjel pa pupla dhe në flakë" (FOTO LAJM) Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla është tallur keq me presidentin Ilir Meta, i cili ka dalë hapur kundër
"Duke mbledh numrin e votuesve", Meta tallet me procesin e numërimit të votave (FOTO LAJM) Teksa vijon numërimi i votave për zgjedhjet e 30 qershorit, në të cilat nuk mori pjesë opozita, Presidenti Meta komentin
"Fitoi 'Nocrroku'", Berisha tallet keq me Ramën (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka preferuar të bëjë ndonjë koment të gjatë mbi votimet e ditës së sotme, të paktën de
Pushka top daje! Fitofsh 101%! Ish-deputeti i PS tallet keq me Ramën Ish-deputeti i PS-së, Andis Harasani në një postim në Facebook ka ironizuar votimet 30 qershorit, duke uruar fitoren e
Bekë Berisha tallet me PDK-në: Jemi gati për zgjedhje AAK-ja është e gatshme për zgjedhje të reja. Madje siç shprehet deputeti Bekë Berisha “nuk është problem kjo punë”. Beri
Rina Balaj tallet keq me Loredanën dhe Mozzik Ashtu sikundër Ledri Vula u përgjigj lidhur me skandalin e Loredanës, një tjetër reagim vjen nga reperja kosovare Rina.
E turpshme, i morën atletet pasi e arrestuan, policia e Korçës tallet dhe e fyen rëndë (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e Policisë së Korçës, ku punonjës dhe oficerë të policisë, ofendojnë dhe
Vuçiç tallet me Thaçin në konferencë: Fol anglisht Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ai serb, Aleksandër Vuçiç janë përplasur mes tyre gjatë konferencës në Bratislavë.
Rrjeti tallet me Dakon, qeshni me zë (FOTO LAJM) Përgjimet e publikuara ditën e djeshme nga gazeta gjermane “Bild” tronditën politikën dhe opinionin publik, por frymëzua
E bëri deputet, Rama tallet keq me të: Po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi I Kryeministri Edi Rama ka replikuar ditën e sotme në Kuvend me Kujtim Gjuzin, i cili është bërë Teksa Gjuzi ishte duk
Shefi i Krimeve tallet me pensionistët: Shkoni ankohuni te Edi Rama Një çift pensionistësh nga fshati Hinkë i Beratit ankohen në Fiks Fare pasi sipas tyre, policia, prokuroria dhe gjykata
Deputeti kosovar: A po tallet Rama me ne? Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, është tallur keq me shefin e qeverisë shqiptare Edi
E kritikuan për anglishten e çalë, Jonida Maliqi tallet keq me shqiptarët (VIDEO) Gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar video të shumta, në të cilat Jonida Maliqi kritikohej se nuk fli
Momenti kur Ronaldo tallet keq me Florenzin dhe reagimi i ashpër i tij (VIDEO) E provokoi në fushë, por Florenzi nuk mban inati me Ronaldon. Gjatë ndeshjes Roma-Juventus, ku triumfuan vendasit, ja
Njihuni me vogëlushen që tallet me aktoret e famshme (FOTO LAJM) Femrat e spektaklit mund t’i lejojnë vetes gjithçka për sa i takon veshjes. Disa aktore dhe këngëtare ndonjëherë prezan
Politikani serb që njeh Kosovën tallet me Sheshelin (VIDEO) Lideri i partisë demokratike liberale serbe, Çedomir Jovanoviq është përplasur ashpër me Sheshelin. Ai ka thënë se Sh
80 vjeçarja që punon DJ tallet me pleqtë Ka nga ata që duan të thurin me grep, ata që duan kopshtarinë, kush do të bëjë rolin e gjyshes apo gjyshit e kështu me r
"Qytetarët kanë pse të kenë frikë", rrjeti tallet me ministrin Lleshaj Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i ndodhur në një vizitë, pas vrasjes së dyfishtë dje në Shkodër, i pyetur nga medi