999 rezultate për

tallet

Vuçiç tallet me Thaçin në konferencë: Fol anglisht Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ai serb, Aleksandër Vuçiç janë përplasur mes tyre gjatë konferencës në Bratislavë.
Rrjeti tallet me Dakon, qeshni me zë (FOTO LAJM) Përgjimet e publikuara ditën e djeshme nga gazeta gjermane “Bild” tronditën politikën dhe opinionin publik, por frymëzua
E bëri deputet, Rama tallet keq me të: Po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi I Kryeministri Edi Rama ka replikuar ditën e sotme në Kuvend me Kujtim Gjuzin, i cili është bërë Teksa Gjuzi ishte duk
Shefi i Krimeve tallet me pensionistët: Shkoni ankohuni te Edi Rama Një çift pensionistësh nga fshati Hinkë i Beratit ankohen në Fiks Fare pasi sipas tyre, policia, prokuroria dhe gjykata
Deputeti kosovar: A po tallet Rama me ne? Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, është tallur keq me shefin e qeverisë shqiptare Edi
E kritikuan për anglishten e çalë, Jonida Maliqi tallet keq me shqiptarët (VIDEO) Gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar video të shumta, në të cilat Jonida Maliqi kritikohej se nuk fli
Momenti kur Ronaldo tallet keq me Florenzin dhe reagimi i ashpër i tij (VIDEO) E provokoi në fushë, por Florenzi nuk mban inati me Ronaldon. Gjatë ndeshjes Roma-Juventus, ku triumfuan vendasit, ja
Njihuni me vogëlushen që tallet me aktoret e famshme (FOTO LAJM) Femrat e spektaklit mund t’i lejojnë vetes gjithçka për sa i takon veshjes. Disa aktore dhe këngëtare ndonjëherë prezan
Politikani serb që njeh Kosovën tallet me Sheshelin (VIDEO) Lideri i partisë demokratike liberale serbe, Çedomir Jovanoviq është përplasur ashpër me Sheshelin. Ai ka thënë se Sh
80 vjeçarja që punon DJ tallet me pleqtë Ka nga ata që duan të thurin me grep, ata që duan kopshtarinë, kush do të bëjë rolin e gjyshes apo gjyshit e kështu me r
"Qytetarët kanë pse të kenë frikë", rrjeti tallet me ministrin Lleshaj Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i ndodhur në një vizitë, pas vrasjes së dyfishtë dje në Shkodër, i pyetur nga medi
A kam ndryshuar? Rrjeti "tallet" me Sergio Ramos (FOTO LAJM) Duket se publikimi i fotove të vjetra nga futbollistët është kthyer në modë ditëve të fundit. Pas portierit legjendar
Analisti tallet mer ministrin: Ka parë ëndërr sikur është Leka i Madh Analisti politik Shkëlzen Maliqi është tallur me ministrin e Infrastrukturës Pal Lekajn pas deklaratave të mbrëmshme në
Nuk dogji mandatin, Murrizi: Kundër çdo qeverie që tallet me qytetarët Myslim Murrizi, deputeti i dalë nga listat e PD, por tashmë i përjashtuar nga partia pasi refuzoi të djegë mandati foli
Ronaldo shënoi "hat-trick", Sporting Lisbona tallet me Realin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ishte protagonist kryesor i Juventusit në Ligën e Kampionëve dje në mbrëmje teksa i dhuroi kualifikim
Olti Curri tallet keq me Tunën: Ku e panë Divën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Tuna mbajti një koncert live në Shkup për promovimin e albumit të saj të ri "Fortuna", për të cilin kis
Pyesni Gent Cakën o injorantë! Gazetari tallet keq me Ramën Gazetari Andi Bejtja ka reaguar ashpër ndaj atij që qeveria e quajti "Samiti i Diasporës". Përmes një postimi në Fac
Aktorja spanjolle tallet me gjestin e Ronaldos në Madrid (VIDEO) Modelja aktorja dhe gazetarja e njohur spanjolle, Cristina Pedroche, ka reaguar pas gjestit të Cristiano Ronaldos në Ëan
Ndodh në Argjentinë, tifozja gjysmë e zhveshur tallet me forcat e sigurisë (VIDEO) River Plate u ndal dje në transfertë 1-1 ndaj Rosario. Por në Rosarios stadiumi vendas ishte i tejmbushur me tifozë t
Shovinizmi maqedon nxjerr kokë: Surrati i kësaj tallet me viktimat e aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Profesoresha e Fakultetit Juridik në Universitetin e Shkupit, Biljana Vankovska, është tallur me tragjedinë e djeshme në