999 rezultate për

talleni

Alimadhi sulmon Sadri Abazin: Mbylle mor gojën ti! Ti je për një kockë, qelbësirë je nga goja Deputeti Adriatik Alimadhi ka sulmuar deputetin e PS-së, Sadri Abazit, pasi ky i fundit i ndërpreu fjalën. Teksa po f
Murrizi akuzon qeverinë: Po talleni me ish-të dënuarit politikë Projektligji “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin ‘Për dëmshpërblimin e ish të dënuarve politikë të regjimit komunis
Ibrahimi-VMRO-së: T'ju vijë turp që po talleni me qytetarët Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, gjatë fjalës së tij në Kuvendin e Maqedonisë, i është drejtuar VMRO-së d
Topalli rebelohet me Ndocaj: Me kë talleni?! (FOTO LAJM) Tashmë Eduart Ndocaj është zyrtarisht deputeti më i ri i Kuvendit, pas betimit të bërë në seancën plenare të kësaj të en
Topalli në sulm ndaj Tahirit: Po talleni, mashtrove në mënyrën më të turpshme Topalli ka replikuar me ministrin Tahiri, pas deklaratës së tij mbi zgjedhjet, duke i thënë se duhet të marrë mbrapsht a