999 rezultate për

tall

Djemtë që e tallnin se ishte e shëndoshë, i kërkojnë “dorën” pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Kante bëhet objekt tallje në internet, francezi i dhuron golin Arsenalit (VIDEO) Futbollisti i Chelsea N’Golo Kante është objekt talljeje në rrjetet sociale për golin e shënuar nga Arsenali në derbin e
Të rinjtë e pasur "tallen" me policinë, "AMG" bën "drift" para komisariatit (VIDEO) Një i ri "i ccmendur" ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë mbremjen e sotme para komisariatit nr.6 në kryeqytet.
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
"Më ka humb gruaja", historia e dhimbshme e çiftit që Rama talli publikisht (FOTO & VIDEO) Më 26 nëntor Shqipëria u trondit nga një tërmet i fortë që mori 51 jetë. Ndërkohë që mori gjithë jëtë të pafajshme, tërm
Po ngrohej tek soba në stallë, fqinjët e 2-vjeçarit flasin për ngjarjen e rëndë Familja e Hakik Çokut në Laç ka hapur dyert e zisë pas tragjedisë së rëndë që ndodhi në banesën e tij, ku një kasolle u
Çuna, zhdukini këto trende dhe mos i vishni kurrë më Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
VV refuzon ofertën përfundimtare të LDK, është tallje Dy deputetët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu e Liburn Aliu, e kanë quajtur tallje propozimin e fundit të LDK-së që kjo
Lala: E tall akoma De Biazin që e la jashtë Rashicën Shqipëria e mbylli edi cionin kualifikues jo në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndërkohë, së fundmi në vendin tonë, një
Eventi "Pa pantallona", londinezët mbushin rrugët veshur me të brendshme (FOTO LAJM) Eventi Pa Pantallona në Ditën e Tubit ka zhveshur me qindra londinezë. Duke hedhur një sy në Londrën e ftohtë të ditë
Klopp tallet keq me Mourinhon (VIDEO) Jurgen Klopp njihet si një nga trajnerët më të suksesshëm në futboll, teksa ia ka dalë ta rikthejë edhe Liverpoolin në m
Frymëzuar nga të famshmit, ide për veshjen në natën e ndërrimit të viteve Jeni gati për një nga mbrëmjet më të shumëpritura të vitit? Mbrëmja e Vitit të Ri është një prej mbrëmjeve më speciale t
"Dënoi" me 2 pikë Elvana Gjatën, çfarë mendon anëtarja e jurisë për këngën tallava Mikaela Minga është ajo që i dha Elvana Gjatës 2 pikë, duke e bërë atë të humbë mundësinë e cmimit të parë në festivalin
"Si mund të rrijë robi 5 minuta me një veshje?", Xhemi dhe Salsano tallen me Alketa Vejsiun (VIDEO) Festivali i 58-të i RTSH-së mbrëmjen e djeshme kishte finalen, ku fituese doli Arilena Ara hde në vend të dytë doli Elva
SKANDAL/ Komisioneri i dehur tallet me banorin: Flas unë me Tërmetin Një banor i fshatit Mërqi në Krujë ka denoncon një skandal me vlerësuesit e përzgjedhur për evidentimin e dëmeve të tërm
Atalanta "tallet" me Milanin, bergamezët i afrohen top 4 (VIDEO) AC Milan assesi të këndellet. Ata arritën të qëndronin tri ndeshje pa u mposhtur, megjithatë Atalanta ia prishi këtë “re
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen
Rama sërish për mediat: Duan të prekin lirisht dinjitetin e të tallen me të vërtetën Kryeministri Rama kohëve të fundit i ka shpallur qëllimisht një luftë të hapur mediave dhe prandaj nuk lë epitet pa i vë
Real Madridi synon fitore në "Mestalla": Publikohen formacionet zyrtare Real Madridi luan ndaj nw transfertw Valencias në kuadër të javës së 17-të në kampionatin elitar spanjoll teksa ndeshja
Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut i cili me motor ndalon pranë një banese për të vjedhur një pako të lënë para