999 rezultate për

talentuar

Bayern Munich paraqet ofertën e parë tek Ajaxi për mbrojtësin e talentuar Bayern Munich ka paraqitur një ofertë për mbrojtësin e talentuar të Ajaxit, Matthijs de Ligt. 18-vjeçari ka qenë i li
CSKA Moskës befason Arsenalin (VIDEO) CSKA Moskës ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Arena CSKA". Ai që ka shënuar golin është mesfushori i talentua
Brazili shënon golin e avantazhit ndaj Gjermanisë (VIDEO) Barzili ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, G
Përdor Microsoft Paint, gjyshja e talentuar krijon vepra të pabesueshme arti (FOTO LAJM) Një artise tetëmbëdhjetë vjeçar ka magjepsur internetin me pikturat e saj të bukura - të cilat i bën plotësisht me Paint
Dy reperët e talentuar këngë për Odise Roshin (VIDEO) Mesfushori Odise Roshi është një ndër lojtarët më të pëlqyer nga tifozat kuqezi. Së fundi, dy djem të rinjë që këndojnë
Barcelona shfaq interesimin për mbrojtësin e talentuar të Ajaxit Barcelona është ende e interesuar për mbrojtësin e Ajax dhe Kombëtares Holandeze, Matthijs de Ligt. Siç raporton gaze
Çmendet Leipzigu, përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Leipzigu ka përmbysur gjithçka ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena". Këtë herë është sulmuesi i talentuar, Timo We
Kombëtarja e Shpresave me shumë mungesa, Panucci i merr mesfushorin e talentuar Kombëtarja U-21 do të luajë dy sfida tepër të rëndësishme me Sllovakinë me ambicien për ta mbyllur grupin kualifikues të
Njerëz të talentuar që bëjnë "kryevepra"! (FOTO LAJM) Si e përdorini kreativitetin tuaj? Këto krijime qesharake të njerëzve në internet tregojnë se ndonjëherë kreativitet
Milan dhe Donnarumma në hall, Raiola nuk resht së punuari për ti ndarë Mino Raiola nuk ka ndërmend ta lërë portierin talent të Milanit Donnarumman shumë gjatë në San Siro. Agjenti me emër po
Zyrtare: Manchester United nënshkruan me një portier të talentuar (FOTO LAJM) Manchester United ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar me portierin Matej Kovar nga skuadra e FC Slovacko Matej Ko
Elvana Gjata zbulon projektin e madh që ka lidhje me Shqipërinë, po Flor Mumajesi ku? Pasi filloi karrierën e saj larg Shqipërisë, Elvana Gjata do të rikthehet sërish në vendin tonë. Jo më me një këngë
Shefi i Bayernit Rummenigge flet në lidhje për mesfushrin e talentuar të Schalke 04 Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se klubi nuk ka asnjë një marrëveshje për të nënshkruar me objektivin e Liverpoolit
Juventus shumë pranë mbylljes së marrveshjes me 21-vjeçarin e talentuar Sipas Calciomercato, zyrtarët e Zonës së Vjetër shpresojnë të sigurojnë shërbimet e mbrojtësit të majtë të Hellas Verona
Juventus zyrtarizon blerjen e parë Në pritje për të kompletuar afrimin e Emre Can nga Liverpooli me parametër zero, Juventusi ka bërë një goditje të rëndës
Arsenali gjen zëvendësuesin e Sanchezit, është sulmuesi i talentuar i Boca Juniors Ylli kilian Alexis Sanchez shihet gjithmonë e më shumë drejt largimit nga Arsenali, teksa ofertat nga Manchester City nu
Zyrtare: Skënderbeu nënshkruan me sulmuesin e talentuar, Blerim Krasniqi Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Skënderbeu ka zyrtarizuar afrimi e bërë së fundmi në merkato. Bëhet fjalë p
E talentuar si babai, vajza e Ardit Gjebreas se lëshon mikrofonin në fejesën e vëllait (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar djali i vetëm i moderatorit Ardit Gjebrea ka kurorëzuar në fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhiymeri
Sulmuesi i talentuar i Milanit: Nuk do ta harroj kurrë atë gol që shënova në derbi Patrick Cutrone ishte lojtari i ndeshjes që i dha fitoren Milanit në derbi ndaj Interit që luanin në çerek-finale të Cop
Reali shënon dy gola të shpejtë ndaj Numancias (VIDEO) Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Numancias në "Nuevo Estadio Los Pajaritos ". Autori i golit është Isc