999 rezultate për

talentit

Presidenti Duka zbulon detajin e talentit të Interit: Dikur tifoz i Roshit, sot shokë në kombëtare Presidenti i FSHF-së Armand Duka zbuloi një kuriozitet të veçantë në lidhje me futbollistin më të ri të kombëtares së Sh
Nuk ka më dyshime, Havertz drejt gjigandëve të Premier League Vjen një tjetër sinjal i rëndësishëm për kalimin e talentit Kai Havertz nga Leverkusen te Chelsea. Lojtarët e ekipit
Sezoni fantastik i talentit të United, Greenwood merr vlerësimin e radhës Sulmuesi i Manchester United, Mason Greenwood, është një talent i madh. 18-vjeçari ka shpërthyer këtë sezon dhe jo vetëm
Ansu Fati lidhet me Man.United, reagon babai i talentit të Barcelonës Emri i talentit të Barcelonës, Ansu Fati është lidhur me një kalim të mundshëm në Manchester United. Por këtë e ka mo
Bayern e Dortmund në ndjekje të talentit të PSG Talenti i Paris Saint Germain, Tanguy Kouassi, mund të drejtohet drejt Bundesligës. Sipas Le10Sport, mbrojtësi i tale
Totti bën goditjen e parë si zbulues, bëhet menaxher i talentit 16-vjeçar të Interit Simone Bonavita ka një të ardhme në Serie A. Mesfushori i lindur në vitin 2004 ka bindur Francesco Tottin me cilësitë e
Juventusi insiston për Zaniolon, i gatshëm të sakrifikojë Bernardeschin Kriza e madhe që ka shkaktuar COVID-19 në futboll, ka bërë që skuadrat të shohin shkëmbimin e lojtarëve si mundësi të re
Rënia e madhe e talentit gjerman që nuk shkëlqeu te PSG Nganjëherë futbolli di të jetë i pamëshirshëm dhe një gabim mund të kushtojë me karrierë. Verën e vitit 2017, PSG mori m
ZYRTARE/ Real Madrid arrin marrëveshje për transferimin e talentit brazilian Real Madridi dhe Flamengo kanë arritur marrëveshje për transferimin e Reiner. Futbollisti i talentuar brazilian do t'
Arrihet marrëveshja, Kumbulla vishet zikaltër në verë Gazzetta Dello Sport, e përditshmja më e madhe në Itali është e bindur. Marash Kumbulla verën e ardhshme do të mbajë ves
Milani pranë transferimit të talentit të Barçës Milani kërkon të bëjë përforcimet e nevojshme gjatë merkatos së janarit. Pas zyrtarizimit të Zlatan Ibrahimovic, emri
Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit (VIDEO) Jose Mourinho ka zbuluar se përse i dha Tory Parrotit topin e ndeshjes në fitoren 5-0 të Tottenham Hotspurit ndaj Burnle
Juventusi vihet pas talentit të Valencias Talenti i Valencias, Ferran Torres ka tërhequr vëmendjen e drejtuesve të Juventus të cilët e ndoqen nga afër në sfidën e
E ekzagjëron Guardiola, nuk e shet talentit e City as për 500 milion euro Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester City-t ka mahnitur edhe P
Ansu Fati është shumë pranë kombëtares spanjolle, por babai i talentit preferon Potugalinë E gjithë Spanja është vënë në lëvizje që talenti 16-vjeçar Ansu Fati të luajë për kombin e tyre, por i ati thotë se dësh
Ansu Fati po shkëlqen te Barcelona, kjo është paga e talentit 16-vjeçar Ansu Fati, talenti 16-vjeçar i Barcelonës, që shpërtheu në këtë fillim sezoni me dy gola në kampionat (në barazimin 2-2
Vëllai i Pogba-s flet sërish për kalimin e talentit tek Real Madrid Matthias Pogba ka deklaruar se mesfushorit të Manchester Unitedit, Paul Pogbas, mund t’i bëjnë mirë Real Madridi dhe tra
Talentit të Liverpool i thyejnë këmbën, ndërhyrja që shokoi të gjithë (VIDEO) Liverpool dhe Sevilla zhvilluan një ndeshje miqësore pas mesnate, e cila do të jetë më shokuese se pritej. Në fakt, k
Një vit pushim në merkato, Tottenham zyrtarizon blerjen e talentit anglez (VIDEO) Tottenham Hotspur njoftoi blerjen e kartonit të Jack Clarke nga Leeds United. Sulmuesi i krahut të djathtë kaloi tek
Reali i "fiksuar" pas talentit të Lyon, thërret agjentin në Madrid Real Madridi provon që të djegë konkurrencën, mes tyre Juventus, për Tanguy Ndombele: ashtu si zbulon e përditshmja pres