999 rezultate për

talentin

Përveç gazetarisë sportive, Qeqa ka një talent që nuk e keni ditur (VIDEO) Padyshim Qëndresa Krelani është njëra prej gazetereve më të njohura dhe më të mira në Kosovë. E njohur ndryshe si Qeq
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
E dashura e Olsi Bylykut festoi ditëlindjen dhe aktori shpalosi talentin e romantikut (FOTO LAJM) Para disa muajsh, aktori i humorit Olsi Bylyku bëri publike lidhjen e tij me bukuroshen Egli Tako, në shoqërinë e së cil
Lajm fantastik për të gjithë, Britania lehtëson rregullat e emigracionit Britania do të lehtësojë rregullat e saj të emigracionit për të tërhequr më shumë shkencëtarë të elitës pas Brexit, tha
13-vjeçarja shqiptare ngre në këmbë 40 mijë të pranishëm në koncertin madhështor në Francë (VIDEO) Erza Muqolli është vogëlushja nga Kosova e cila shkëlqeu në “France’s got talent” dhe i ka mahnitur të gjithë me talenti
Dhurata Dora nostalgjike, si dukej kur ishte vetëm 11 vjeç (FOTO LAJM) Dhurata Dora është kthyer ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura shqiptare. Hap pas hapi këngëtarja dëshmon
Nuk është vetëm modele, Velina e Ermal Mamaqit zbulon talentin e fshehtë Velina e "Xing me Ermalin", Belinda Dragoti ka zbuluar se përveç modelimit ka dhe një talent tjetër. E ftuar ditën e
I rrëmbeu supertalentin, Liverpool denoncon Igli Taren Liverpooli i është drejtuar FIFA-s, për të dënuar Igli Taren dhe Lazion të cilët sipas anglezëve i kanë rrëmbyer pa të d
Portugalia fton në kombëtare talentin Felix, aty është dhe kapiteni Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Portugalisë për gjysmëfinalen e Nations League, ashtu si i riu i Benficas, Joao Fel
Juventusi nuk ka ndërmend ta lëshojë talentin Kean, i trefishon pagën vjetore Moise Kean po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi 19-vjeçar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në dy muajt e fundit, te
Juventusi sakrifikon yllin brazilian për talentin e Seria A Sezoni që po mbyllet nuk ka qenë shumë i mirë për mesfushorin brazilian Douglas Costa, që nuk dha atë që pritej me bardh
City i merr nga duart talentin portugez Juventusit Të gjithë ishin të bindur në Itali, se talenti i madh Joao Felisk, këtë verë do të përfundonte te Juventusi. Por, nga Po
Përfundon gjithçka, Dortmund siguron talentin e kombëtares gjermane E përditshmja gjermane "Bild" konfirmon se skuadra e Borussia Dortmund ka mbyllur marrëveshjen për blerjen e anësorit të
Atletico e Madridit gati një thes me para për talentin e Banfica-s Atletico Madrid do të paguajë klauzolën 60 milionë euro që është e përfshirë në kontratën e mbrojtësit të talentuar 21-v
Juventusi mendon për të ardhmen, zyrtarizon talentin brazilian (FOTO LAJM) Juventusi po mendon për të ardhmen. Bardhezinjtë së fundmi kanë zyrtarizuar talentin brazilian i cili luante te Flamen
Djali i Ronaldinhos firmos zyrtarsiht për klubin e njohur brazilian Djali i legjednës Ronaldinho ka nënshkruar kontratë profesionale me kohëzgjatje gjashtëvjeçare. Jooao Mendes nënshkro
Reali në garë për të nënshkruar me turkun e Romës Real Madridi është futur në garë për talentin e Romës, Cengiz Under. Kështu shkruajnë mediat turke, sipas të cilave në
Inter, Roma dhe Napoli në sulm për talentin e Seria A Presidenti i Empolit pretendon se Napoli, Roma dhe Inter janë interesuar për mesfushorin Ismael Bennacer. Duke folur
Juventusi nuk ka ndërmend ta humb talentin e saj, e blindon me kontratën e re Po tani, kush e ndal atë? Pyetja është e natyrshme, bëhet nga "Corriere dello Sort", duke iu referuar tetë ditëve të fun
Bayern Munchen hedh hapin e parë konkret për talentin e Bundesligës Bayern Mynih ka bërë ofertën e parë zyrtare për të marrë sulmuesin 21-vjeçar Luka Jovic, që luan në Bundesliga me ekipin