E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

talenti

Martojnë djalin, prindërit e Erikut vërtetojnë se nga rrjedh talenti i këngëtarit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, këngëtari Erik Lloshi mbajti dasmën e tij, e cila siç e do tradita, u bë një ditë pas dasmës së nuses
6 gola në 1 ndeshje: Talenti që bën shqiponjën dhe po mahnit Gjermaninë Borusia e Dordmundit njihet nga të gjithë si një ekip që di të prodhojë talentë dhe më pas t’i shesë ata me shifra të më
Lajm fantastik për të gjithë, Britania lehtëson rregullat e emigracionit Britania do të lehtësojë rregullat e saj të emigracionit për të tërhequr më shumë shkencëtarë të elitës pas Brexit, tha
Talentit të Liverpool i thyejnë këmbën, ndërhyrja që shokoi të gjithë (VIDEO) Liverpool dhe Sevilla zhvilluan një ndeshje miqësore pas mesnate, e cila do të jetë më shokuese se pritej. Në fakt, k
De Ligt sot përballë mediave, talenti holandez prezantohet me fanellën e Juventusit Juventus njofton se ka arritur marrëveshje me Ajaxin për mbrojtësin Matthijs de Ligt. Talenti holandez ka nënshkruar
Werder Bremen mahnitet nga talenti i madh i Milot Rashicës (VIDEO) Milot Rashica është shndërruar në njërin prej futbollistëve kryesor te skuadra gjermane, Werder Bremen. Ylli i Kosovë
13-vjeçarja shqiptare ngre në këmbë 40 mijë të pranishëm në koncertin madhështor në Francë (VIDEO) Erza Muqolli është vogëlushja nga Kosova e cila shkëlqeu në “France’s got talent” dhe i ka mahnitur të gjithë me talenti
Igli Tare "shqiptarizon" Lazion, talenti i kombëtares drejt kryeqytetit italian (FOTO LAJM) Igli Tare vijon të hedh sytë nga talentet shqiptarë. Pasi transferoi futbollistë si Lorik Cana, Thomas Strakosha, Riz
Dhurata Dora nostalgjike, si dukej kur ishte vetëm 11 vjeç (FOTO LAJM) Dhurata Dora është kthyer ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura shqiptare. Hap pas hapi këngëtarja dëshmon
Nuk është vetëm modele, Velina e Ermal Mamaqit zbulon talentin e fshehtë Velina e "Xing me Ermalin", Belinda Dragoti ka zbuluar se përveç modelimit ka dhe një talent tjetër. E ftuar ditën e
I rrëmbeu supertalentin, Liverpool denoncon Igli Taren Liverpooli i është drejtuar FIFA-s, për të dënuar Igli Taren dhe Lazion të cilët sipas anglezëve i kanë rrëmbyer pa të d
Një vit pushim në merkato, Tottenham zyrtarizon blerjen e talentit anglez (VIDEO) Tottenham Hotspur njoftoi blerjen e kartonit të Jack Clarke nga Leeds United. Sulmuesi i krahut të djathtë kaloi tek
Talenti portugez në Madrid, Atletico hap thesin Talenti premtues i Benfica, Joao Felix, ndodhet në Madrid dhe është shumë afër arritjes së marrëveshjes për t’iu bashkua
Talenti shqiptar ngjall interesin e Juventusit Juventusi dhe Empoli duket se i kanë shumë mirë punët, sepse pas transferimit në bardhezi të mesfushorit të talentuar Ha
Kupa e Amerikës/ Talenti i Brazilit realizon super gol (VIDEO) Brazili e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Kupën e Amerikës, duke e mposhtur 3-0 Bolivinë. Philippe Coutinho i
Arrihet marrëveshja, talenti shqiptar pranë Interit për 11 milionë euro Revista turke "Boxer", bën të ditur se Interi është shumë pranë transferimit të mesfushorit me origjinë shqiptare Elif
9 gola në një ndeshje, talenti norvegjez çmend botën e futbollit (VIDEO) Një talent i ri që mund të bëhet një nga sulmuesit më të mirë në botë po lind. Ai quhet Erling Braut Haland dhe me sigur
Portugalia fton në kombëtare talentin Felix, aty është dhe kapiteni Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Portugalisë për gjysmëfinalen e Nations League, ashtu si i riu i Benficas, Joao Fel
Zyrtare, talenti i Groningenit i bashkohet Barcelonës Pas siguroi në janar shërbimet e Frenkie De Jong, Barcelona zyrtarizoi afrimin e një tjetër talenti holandez, por jo nga
Talenti Arnold futet në histori, thyen rekordin e Panuccit Trent Aleksander-Arnold, talenti i Liverpoolit, do të thyejë një rekord në Champions League. 20-vjeçari do të startojë s