999 rezultate për

talent

Juventusi nuk ka ndërmend ta lëshojë talentin Kean, i trefishon pagën vjetore Moise Kean po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi 19-vjeçar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në dy muajt e fundit, te
Ronaldo afron Joao Felix te Juventusi Joao Felix është një nga më të kërkuarit në merkato. Talenti Portugez i cili luan te Benfica kushton reth 120 milion eur
Nuk kanë fund telashet për Chelsea-n, talenti 18-vjeçar mbyll sezonin Mbyllet në mënyrën më të keqe të mundshme sezoni për Callum Hudson-Odoi. Sulmuesi 18-vjeçar i Chelsea-t ndaj Burnley
Juventusi sakrifikon yllin brazilian për talentin e Seria A Sezoni që po mbyllet nuk ka qenë shumë i mirë për mesfushorin brazilian Douglas Costa, që nuk dha atë që pritej me bardh
Barcelona e dashuruar me Holandën, nënshkruan me një tjetër talent Barcelona është pranë finalizimit të një tjetër blerje nga Holanda. Bëhet fjalë për talentin Ludovit Reis, i cili është
Mancini: Italia ka nevojë për ata dy talente Trajneri i përfaqësueses së Italisë, Roberto Mancini gjatë një interviste të fundit, veç temave të tjera, foli në veçant
City i merr nga duart talentin portugez Juventusit Të gjithë ishin të bindur në Itali, se talenti i madh Joao Felisk, këtë verë do të përfundonte te Juventusi. Por, nga Po
16-vjeçarja pjesë e BBC ndahet nga jeta papritur, dyshimet e para Mya-Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16 vjeçare, për rrethana që ende nuk dihen, ndërsa paraprakisht flitet se ka ardhur
Përfundon gjithçka, Dortmund siguron talentin e kombëtares gjermane E përditshmja gjermane "Bild" konfirmon se skuadra e Borussia Dortmund ka mbyllur marrëveshjen për blerjen e anësorit të
Arsenal i mahnitur pas talentit të Ajax, bën gati ofertën Klubi i Arsenal është i mahnitur nga talenti brazilian i Ajax, David Neres. Sipas italianes calciomercato.it, Topçin
Nuk ndalet talenti i Benfica-s pas het-trikut në Europa League shënon edhe në kampionat (VIDEO) Joao Felix ka shënuar gol në ndeshjen që Benfica po e fiton 3-1 ndaj Vitoria de Setubal. 19-vjeçari i talentuar, Joao
Atletico e Madridit gati një thes me para për talentin e Banfica-s Atletico Madrid do të paguajë klauzolën 60 milionë euro që është e përfshirë në kontratën e mbrojtësit të talentuar 21-v
Juventusi mendon për të ardhmen, zyrtarizon talentin brazilian (FOTO LAJM) Juventusi po mendon për të ardhmen. Bardhezinjtë së fundmi kanë zyrtarizuar talentin brazilian i cili luante te Flamen
Talenti Realit vazhdon ti shkelë syrin Zidane me super golin e radhës (VIDEO) Martin Odegaard po shkëlqen këtë sezon në Eredivisie. Sulmuesi i huazuar nga Real Madrid dhe që konsiderohet me një të a
Djali i Ronaldinhos firmos zyrtarsiht për klubin e njohur brazilian Djali i legjednës Ronaldinho ka nënshkruar kontratë profesionale me kohëzgjatje gjashtëvjeçare. Jooao Mendes nënshkro
Ikën Douglas Costa, vjen Zaniolo Juventus është gjithmonë e vëmendshme në merkato dhe objektivi i radhës i bardhezinjve duket se është Nicolo Zaniolo.
Ish-legjenda e Real Madrid: Messi më i talentuar, Ronaldo më ambicioz Ish-legjenda e Real Madridit, Guti ka deklaruar se Lionel Messi ka më shumë talent se Cristiano Ronaldo, por sulmuesi i
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,
Reali në garë për të nënshkruar me turkun e Romës Real Madridi është futur në garë për talentin e Romës, Cengiz Under. Kështu shkruajnë mediat turke, sipas të cilave në
Pas De Jong Barcelona gati të sakrifikoje disa talente për De Ligt Pas De Jong Barcelona gati të sakrifikoje disa talente për De Ligt Transferimi i Frenki De Jong duke filluar nga sezoni