999 rezultate për

takuan

Takuan bërrylat përzemërsisht duke buzëqeshur, Meta dhe Rama bëjnë "paqe"? Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama janë takuar ditën e sotme shumë përzëmërsisht dhe të buzëqeshur para nisj
U takuan pas sherrit të bujshëm, Dasara tregon çfarë ndodhi me Gerta Shinon (VIDEO) Pak kohë më parë, u bë viral sherri virtual mes Dasara Karaiskaj dhe ish-banores së "Big Brother Albania", Gerta Shino.
Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
Momenti i parë dhe i vetëm kur Ronaldo "Fenomeni" dhe CR7 u takuan në fushë (VIDEO) ta ndajnë të njëtin emër dhe janë dy nga më të mëdhenjtë në historinë e futbollit, por Ronaldo Nazario dhe Cristiano Ron
Koronavirusi ndryshon rregullat e futbollit, lojtarët e Valencias dhe Alaves u takuan me brryl Koronavirusi është kryefjala e botës, por dhe futbollit. Të gjithë kampionatet kanë pësuar ndryshime dhe disa ndeshje ja
U njohën në rrjetet sociale dhe u takuan, vajza e akuzon për përdhunim të riun Policia e Durrësit ka arrestuar një djalë 18-vjeçar, i denoncuar nga një vajzë se e ka përdhunuar. Sipas informacione
U takuan pas 18 vitesh, historia prekëse e dy motrave shqiptare Shpeshherë në programin “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan janë realizuar bashkime familjare. Edhe
Për pak sa nuk u takuan, momenti kur Edi Rama u ikën protestuesve (VIDEO) Pak minuta më parë protestuesit të udhëzuar nga kreu i PD-së Lulzim Basha janë drejtuar për tek Kryesia e Kuvendit.
Historia e Fatmës: Alfio dhe mami im u takuan për herë të parë në spital Fatma dhe Alfio janë kthyer papritur në ciftin më të preferuar të fansave. Për këtë arsye ata kanë treguar 14 histori
Piatek: Më takuan Seedorf dhe Shevchenko, ndihem i nderuar Krzysztof Piatek është futbollisti që i ka munguar Milanit. Ai kas shënaur 3 gola në vetëm 3 ndeshje të luajtura me kuqe
Zbardhen përgjimet, si u takuan dy turqit e heroinës së Hasit me "Ronin e Shijakut" Dy shtetasit turq Iskender Sale, Nejdet Cesuroglu dhe një kosovar me emrin Xhemal Shalla, dyshohet se kanë mbërritur në
Rama dhe Meta u takuan kokë më kokë, por pse nuk ranë dakord për Cakajn? Nikollë Lesi tha në studion e Open se Edi Rama dhe Ilir Meta janë takuar një ditë më parë kokë më kokë për të diskutuar
"Xhafaj dhe Meta u takuan fshehurazi në mesnatë, tmerrohet Rama" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është tërhequr nga emri i Sandër Lleshit për postin e zv.ministrit ashtu s
Thaçi dhe Vuçiç për pak sa nuk u takuan në Turqi Presidentët e Kosovës dhe Serbisë, Thaçi e Vuçiç, po qëndrojnë me ftesë të Presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdo
Serbët pretendojnë se u takuan me Trump dhe ka pranuar ndryshimin e kufijve Sipas shkrimit të mediave serbe, presidenti amerikan Donald Trump, gjatë bisedës së shkurtër me kryeministren serbe Ana
Basha paralajmëron një tjetër skandal: U takuan me "Bacën" në Selanik, ka përgjime Lulzim Basha ka mbajtur një fjalim të pazakontë sot në Kuvend. Më shumë se nga fjalori i përdorur ndaj deputëteve të maj
Lokali i gjykatësve dhe prokurorëve, ky është vendi "sekret" ku u takuan Prela dhe Hajdarmataj Vendimi i sotëm i Arta Markut për të shkarkuar Besim Hajdarmatajn nga detyra e Kryeprokurorit të Prokurorisë së Krimeve
Veseli e Haradinaj takuan Radojçiçin, reagon Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur për takimet e kryeministrit Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarit Kadri Ve
U takuan vite pasi nuk folën, Fevziu rrëfen çfarë ndodhi me Berishën Takimi i fundit i gazetarit Blendi Fevziu me ish-Kryeministrin Sali Berisha është përfolur dhe komentuar nga mediat onli
Vëllezërit binjakë identikë, u propozojnë në të njëjtën kohë motrave binjake identike (FOTO LAJM) Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me të fejurat e tyre Brittany dhe Briana Deane, të 31 vjeç në në