999 rezultate për

takua

18 ditë pa e takuar prej Covid-19, Suarez surprizon fëmijët (VIDEO) Luis Suarez para më shumë se dy javësh u infektua me koronavirus dhe u detyrua të karantinohej deri në shërimin e plotë
FNSH blindon Fierin, Rama shkon për të takuar naftëtarët Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim me naftëtarët e Ballshit. Takimi është organizua
Aktakuzat për krime lufte, reagon Meta: Jam takuar me Thaçin në shtëpinë time Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se është takuar në shtëpinë e tij me Hashim Thaçin dhe kanë diskutuar për akuzat e ngrit
Meta sulmon drejtpërdrejtë Ramën: Kë objekt të OFL-së kam takuar? Pas deklaratave të forta të ditëve të fundit, Presidenti Meta i është drejtuar Asamblesë së Partisë Socialiste duke sulm
Si u vra Azem Hajdari, fjalia e autorit: U takuam edhe një herë! (VIDEO) Azem Hajdari doli nga selia e Partisë Demokratike për të verifikuar një makinë të dyshimtë që qëndronte aty prej pak orë
"U takuam edhe një herë", fjalët e fundit të Azem Hajdarit Mbrëmjen e djeshme gazetari Ferdinand Dervishaj ka folur për vrasjen ish-deputetit të Partisë Demokratike, Azem Hajdari
Fidel Ylli zbulon prapaskenat: Jam takuar me Dukën e Ligën, negociator kishim Demin Liga ka refuzuar që të ulet në tavolinë me deputetin Fidel Ylli, por vetëm para kamerave, pasi në mënyrë informale, një
DW: Rama për lobim te CDU/CSU, nuk u takua me Merkel Ndryshe nga Maqedonia e Veriut, Shqipëria nuk e ka të sigurt, se do të marrë një datë për konferencën e parë ndërqeverit
Artan Hoxha zbulon tersin e Bayernit: Fituat, por mos u gëzoni shumë Mbrëmja e djeshme ishte një përballje historike, ku Bayerni fitoi 8 me 2 ndaj Barcelonës. Lidhur me këtë rezultat ka
Këngëtari habit fansat: Kam takuar fantazma Në një intervistë prej katër orësh me Joe Rogan, reperi diskutoi disa prej “takimeve” të tij të ngushta, që kishte patur
Helikopter privat për të takuar Raiolën, Ibra dhe Donaruma braktisin stërvitjen me Milanin Zlatan Ibrahimoviç dhe Xhanluigji Donaruma kanë marrë një helikopter privat për të takuar agjentin, Mino Raiola në Monte
HOROSKOPI/ Ditë ideale për të takuar partnerin, çfarë kanë rezervuar yjet sot Dashi Qetesia do mbizoteroje gjate gjithe kesaj dite ne jeten tuaj ne cift sot. Do flisni per ato qe keni kaluar dhe
5 shenja që tregojnë se keni takuar personin e gabuar (FOTO LAJM) kërkojmë shkakun e vërtetë të ndarjes. Është e vështirë të kuptohet menjëherë nëse kjo ishte vetëm një rastësi apo një s
Kushëriri i shqiptares jep detaje nga vrasja e mistershme: U takua me policin Maria, 16-vjeçarja shqiptare ndërroi jetë në Trikalla ndërsa cështja e saj mbetet ende míster për autoritetet greke.
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
"Prandaj u takuam me Veronën", Igli Tare tregon hapur negociatat për Kumbullën Kumbulla është kthyer në qendrën e vëmendjes këtë merkato në Itali. Shumë klube janë pas tij, ndër të cilat edhe Lazio.
5 shenja që tregojnë se keni takuar personin e gabuar (FOTO LAJM) kërkojmë shkakun e vërtetë të ndarjes. Është e vështirë të kuptohet menjëherë nëse kjo ishte vetëm një rastësi apo një s
Lala: Hekuran Billën e kam takuar disa herë në burg Gazetarja Klodiana Lala tha se njihej personalisht me Hekuran Billën, që u ekzekutua disa ditë më parë në zonën e Komunë
Autori mbante kapele dhe shall, kë kishte takuar më herët Hekuran Billa? Personi që ka qëlluar mbi 40-vjeçarin Hekuran Billa, mbante në kokë një kapele të zezë me strehë, si dhe një shall për t
Takuan bërrylat përzemërsisht duke buzëqeshur, Meta dhe Rama bëjnë "paqe"? Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama janë takuar ditën e sotme shumë përzëmërsisht dhe të buzëqeshur para nisj