999 rezultate për

taksixhi

Zbulohet lidhja familjare e Kelit me Tonin Gjinin: Viktima punonte taksixhi(FOTO LAJM) Anton Keli është 51-vjecari që u qëllua me armë zjarri pasditen e sotme në Rrëshen. Burime bëjnë me dije se është dj
Batutat e Ramës: Çfarë bën ti që qenke i vogël si Erion Braçe? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme u bë pjesë e një familje, pjestarët e së cilës vuajnë nga diabeti. Gjatë vizitës
Kamera e fshehtë/ Taksisti shan Veliajn, por ai i futet në makinë (VIDEO) Dje në mbrëmje në emisionin “Xing me Ermalin” u transmetua një kamera e fshehtë që ishte xhiruar me një nga taksistet e
Rama: Çdo taksixhi që takoja ishte me master, me doktoraturë Gjatë pritjes në Kryeministri me maturantët më të mirë, kryeministri mbajti një fjalim për reformën në arsim. Ai përm
Shokon avokati i Ermal Hoxhës: Ishte taksixhi i kolumbianëve! Avokati i nipit të Enver Hoxhës, sot në gjykatë i ka mëshuar faktit se ai nuk ka mundësi ekonomike dhe se nuk ka qënë gj