999 rezultate për

taksistit

I theu nofullën taksistit, policia prangos ish-sulmuesi i Arsenal-it Ish -sulmuesi i Arsenal, Nicklas Bendtner raportohet se është arrestuar nga policia daneze, pasi një sherri me një taksi
I shkuan si pasagjerë, taksistit i bëjnë atentat në mes të Himarës Një shofer taksie është plagosur me armë zjarri në Aksin rrugor Himarë-Llogara nga dy pasagjerët. Mësohet se i plago
Zbulohet dëshmia e taksistit që kërcënoi Policinë në Rinas Një ngjarje e ndodhur disa kohëve më parë në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas tashmë më në fund është zba
"Shërbim taksi falas", ja gjesti i mrekullueshëm i taksistit pas sulmit në Mançester (FOTO LAJM) Ai është AJ Singh, i cili u gjend rastësisht pranë turmës së tmerruar pas shpërthimit në "Manchester Arena", por gjesti
"Seks për 300 euro", lëvizjet e taksistit zbuluan prostitutat "VIP" Një taksist është dërguar në gjyq, pasi është zbuluar se transportonte një grup të ashtuquajtur "Prostitutat VIP", pasi
Zbardhet ekspertiza/ Ja pse humbi jetën taksistit durrsak Policia e Kavajës konfirmoi zyrtarisht se taksisti Faik Fezgaj nga Durrësi, i denoncuar si i zhdukur tri ditë më parë, k
Vdekja e taksistit nga Durrësi, autopsia konfirmon mbytjen Taksisti Faik Fezgaj nga Durrësi, i denoncuar si i zhdukur tri ditë më parë, ka humbur jetën nga mbytja në kanalin e uji
Policia nxjerr nga kanali makinën e taksistit, identifikohet trupi i pajetë i Fak Fezgaj (FOTO LAJM) Policia tashmë e ka konfirmuar se trupi i pajetë është i taksistit që ishte zhdukur një ditë më parë. Nga të dhënat
LAJM I FUNDIT/ Nxirret nga kanali makina e taksistit të zhdukur, brenda një trup pa jetë Pas marrjes së njoftimit se është gjetur makina e taksistit të zhdukur një ditë më parë, menjëherë është bërë e mundur e
Gjendet në Kavajë makina e taksistit të zhdukur, kolegët: Është grabitur dy herë Pas apelit të familjarëve se shtetasi Faik Fezgaj është zhdukur prej ditës së djeshme, policia bën me dije se kanë gjetu
Burg për vrasësin e taksistit në Kavajë Gjykata e Kavajës ka lënë në qeli 24 vjeçarin Musa Saraçin, nga Gosa e Kavajës, pasi në 14 dhjetor, në fshatin Greth, vr
Vrasja e taksistit/ Shitësja ambulante: Ishte ora 09:20 kur e mori me vete Një grua e cila shet pranë Sheshit të Spitalit në Kavajë është rrëfyer për momentet e fundit të taksistit që iu mor jeta
Rrëfim tronditës i vrasësit të taksistit: Më kërkoi më shumë lekë se pazarin që bëmë Musa Saraçi, i cili akuzohet për vrasjen e të moshuarit Idriz Karriqi, ka rrëfyer deri në detaje lidhur me krimin e krye
Vrasja e taksistit në Kavajë, arrestohet personi që bleu makinën Policia pas vrasjes së taksistit Idriz Karriqi ka arrestuar edhe një person tjetër, blerësin e mjetit tip “Benz” që isht
Familjarët e vrasësit të taksistit në Kavajë: Ta pushkatojnë nëse ka vrarë Lidhur me vrasjen e taksistit në Kavajë, prindërit e autorit kanë deklaruar se nëse ai e ka kryer krimin, shteti të marr
Zbardhet plani i "pasagjerit" që i preu fytin taksistit në Kavajë dhe e hodhi në shkurre (FOTO LAJM) Mesa duket, e kishte menduar deri në detaje planin 24 vjeçari i cili rrëmbeu, vrau dhe grabiti taksistin në Kavajë. Musa
Vrasësi i taksistit pranon krimin: Makinën e tij e shita për 27 mijë lekë (FOTO LAJM) Vrasësi i taksistit 65-vjeçar në Kavajë, Musa Saraçi, është zbuluar nga kamerat e sigurisë tek ka hipur në makinën e tak
Grabitësi në gjykatë: Doja ti kërkoja falje taksistit.... Prokuroria ka nisur në gjykatë çështjen në ngarkim të shtetasit Eduart Budini, i dyshuar për vjedhje me dhunë të taksist
Polici i penduar: Doja ti kërkoja falje taksistit por nuk e gjeta Gjatë seancës gjyqësore për caktimin e masës së sigurisë, polici që grabiti taksistin është shfaqur i penduar, ndërsa ka
Grabitja e taksistit, babai i autorit: Ishte i varfër Policia e Tiranës ka marrë në pytje Eduart Budinin 30 vjeç që u ndalua dje në Gjirokastër, pasi dyshohet të jetë autor i