999 rezultate për

taksi

Ditën taksi e natën shtëpi: 62-vjeçari që jeton prej vitesh në makinë Makina është e vetmja strehë për një 62 vjeçar të braktisur nga fëmijët e tij. Enver Hodaj, prej 13 vitesh jeton si e
Palestinezi i vë thikën në fyt taksistit në Durrës Një palestinez i cili po udhëtonte me taksi për në Durrës, mësohet se në fund ka plagosur taksistin. Sipas policisë,
Taksia kthehet përmbys mes rrugës, aksident i rëndë mes Tiranës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Bulevardin "Zhan d’Ark" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se në ak
Zbutet Shqipja: Kërkon falje dhe rrëfen historinë e pazakontë me babain Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në Top Channel, nga ku ndau
Nga taksitë e deri te shishet e verës, ndriçimet në Manhattan duken të mahnitshme (VIDEO) Në Nju Jork festat janë afruar, e bashkë me to edhe ndriçimet dhe zbukurimet e vendeve. Këtë vit, Manhattani u zbukur
Zbulohet lidhja familjare e Kelit me Tonin Gjinin: Viktima punonte taksixhi(FOTO LAJM) Anton Keli është 51-vjecari që u qëllua me armë zjarri pasditen e sotme në Rrëshen. Burime bëjnë me dije se është dj
Lejohet kalimi i këmbësorëve nga Greqia në Shqipëri, çfarë u vendos për autobusët e taksitë Që prej ditës së sotme e në vazhdim nga ora 06:00 deri në 22:00 do të lejohen të dalin nga Greqia dhe të hyjnë në Shqipë
U fotografua duke tërhequr qenin zvarrë, flet shoferi i taksisë Një 67-vjeçar i cili u fotografua duke tërhequr zvarrë një qen është shoqëruar nga policia e Durrësit. Sipas policis
Pedri nuk do të përdorë me taxi, Barcelona i blen makinë dhe e bën me shofer Futbollisti i Barcelonës, Pedri u bë hit në rrjetet sociale pasi që pas ndeshjes me Ferencvaros shkoj në shtëpi me taksi
Aksident në Prishtinë, makina përfundon brenda një lokali (VIDEO) Një vetaksident ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Nga ky vetaksident një veturë ka përfunduar brenda një lo
Taksisti shqiptar vjedh dhe plagos me armë dy të huaj Dy shtetas të huaj dyshohet se janë plagosur me armë zjarri nga shoferi i një taksie në Prishtinë. Rasti ka ndodhur m
Debutoi me gol në Champions, ylli i Barcelonës kthehet në shtëpi me taksi (FOTO LAJM) Pedri ka shënuar golin e katërt në fitoren 5-1 të Barcës në Ligën e Kampionëve. 17 vjeçari pas ndeshjes ka shkuar në
I kërcënoi me gjoba, Rama shqiptarëve: Ju dua shumë! Kryeministri Edi Rama e ka konsideruar pozitiv vendimin e qytetarëve për të respektuar vendosjen e maskës në ambiente t
Mori taksinë dhe u nis të kryejë vrasje me kallashnikov? Bie në pranga vlonjati Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Vlorë pasi dyshohet se ishte nisur për të kryer një vepër të rëndë kriminale.
Njerëzit në Kinë tani mund të shfrytëzojnë taksi robot (VIDEO) aksitë pa shoferë janë tani në dispozicion të njerëzve në qytetin më të madh të Kinës, Shanghai. Një kompani e mbësht
Ka të lënduar, taksia me 7 persona del nga rruga dhe përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë kryqëzimit të Borizanës. Një taksi me 6 emigrantë të paligjshëm sirian
32 vjeçari tregon ç'bëri me automatikun dhe makinën e marrë me qira pas vrasjes së taksistit “Pasi vrava Abdulla Budllën për nderin e familjes, sepse kishte lidhje intime me nënën time, e zbrita vëllain, Arsilin n
Gjykata lë në burg dy vëllezërit, flet babai: E punësova vetë si taksist të familjes! "Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time". Kështu shprehet mes tronditjes dhe hut
Flet babai i djemve që ekzekutuan taksistin: Gruaja "mollë sherri" për lidhjen jashtëmartesore! “Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time”. Kështu shprehet mes tronditjes dhe hutimi
Gruaja pranon lidhjen, mesazhet e fundit që shkëmbeu me taksistin para se ai të ekzekutohej Ata nuk e duruan më dot tradhtinë e nënës ndaj të atit dhe për këtë vranë personin me të cilin ajo kishte pasur një hist