999 rezultate për

takonte

Dedektivja tregon momentin prekës: Iu lut të dashurës së burrit mos e takonte derisa të vdiste Dedektivja e njohur shqiptare Shkënda Lili ka treguar një nga rastet më prekëse që ka hasur gjatë punës së saj. Në Or
Do takonte Messin, nëna e tifozit: Do e detyroj të punojë gjithë verën për të paguar gjobën Barcelona fitoi para pak ditësh 0-4 ndaj Mallorcas, ndërsa një episod i veçantë u regjistrua gjatë ndeshjes. Një tifoz i
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Shkoi të takonte nënën: Si u infektua 15 vjeçarja në Mat ISHP konfirmoi rastin e parë me koronavirus në Mat. Abcnews.al raporton se bëhet fjalë për një 15 vjeçare nga një fsh
Shkoi të takonte Ijen por nuk e përqafoi dot, Besi prek me fjalët Bes Kallaku ka treguar se në këto ditë karantinimi ka shkuar të takojë Ijen, por pa e përqafuar. Ata kanë ruajtur di
Shkoi të takonte birin e sapolindur dhe bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka arrestuar ditën e djeshme një shqiptar i dënuar për vjedhje. Ai ishte në arrati që nga muaji maj
Shkoi të takonte të vëllanë, ky është shqiptari që u gjet i pajetë brenda kanalit në Itali Pas 8 ditëve kërkime, është gjetur trupi i pajetë i shqiptarit Viktor Qosja, i cili ishte zhdukur nga data 19 janar 2020
Adil Rami ngacmon gazetarën e sportit, Sabina: Folëm pak, se kishte fatin të më takonte Gazetarja e sportit Sabina Mete ka treguar emrin e futbollistit më të famshëm, i cili i kishte shkruar në rrjetet social
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Kim Kardashian tregon si e humbi kohën kot me burra të tjerë para se të takonte Kanye West (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka pranuar që ka humbur kohë kot me burra të tjerë, ndërsa intervistohej nga bashkëshorti i saj Kanye Wes
Po depilohej para se të takonte të dashurin, vajza e pëson keq (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur teksa një e re kishte vendosur të depilonte sqetullat. Kiera Stirton ishte duke aplikuar dyll
Kokainë brenda tullumbaceve, takimet e shpeshta "marrin në qafë" shqiptarin në Itali Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar, pasi gjatë një kontrolli në banesën e tij i janë gjetur lëndë të forta
Rivaliteti vazhdon edhe në kombëtare, shikoni si Luis Enrique pret Serxhio Ramosin (VIDEO) Lusi Enrique ka filluar menjëherë nga puna me kombëtaren spanjolle. Ekipi iberik do të përballet me Anglinë dhe Kroa
Gruaja me kancer dhunohet nga policët se donte të takonte Ilir Metën (VIDEO) Një incident ka ndodhur në Gjirokastër gjatë vizitës së Presidentit Ilir Meta në këtë qytet. Një zonjë me iniciale T
Historia e dhimbshme e shqiptares, shkoi të takonte të dashurin por përfundoi prostitutë Trafikimi i qënieve njerëzore dhe sidomos femrave të shfrytëzuara për prostitucion është një nga plagët më të mëdha të s
20 vjeçari pret damarët, i ati se la të takonte nënën Një 20-vjeçar ka tëntuar të vetëvritet duke prerë damarët. I dënuar dy herë për vjedhje i riu, ka marrë vendimin dra
“Ose do vrisja ish-gruan ose veten”, rrëfehet 35-vjecari që donte të hidhej nga vinçi Një krim brenda familjes është parandaluar gjatë pasdites së kësaj të hëne. 35 – vjeçari Saimir Zalli, nga Lezha, për
U betua para Presidentit, vëreni shikimin e "frikshëm" të Ramës kur do takonte Metën (VIDEO) Qeveria e kryesuar nga Edi Rama u betua pak minuta më parë para Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ajo ishte një
Merr fund telenovela nuse-vjehrrë, gjykata jep kujdestarinë e djalit Ju kujtohet sherri nuse-vjehrrë? Tashmë sherri mes tyre ka përfunduar dhe fëmija është rikthyer në krahët e nënës së
Ja çfarë po bënte Melania teksa Trumpi po takonte udhëheqësit e BE-së (VIDEO) Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, përshëndeti fëmijët në një spital në Bruksel sot, ndërs