999 rezultate për

takon

Fotoja që po bëhet virale, Maradona takon Zotin (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta e përditshme fizikisht, por ai do të mbetet përjetë gjallë, më prezent se ku
Përshëndetje me grusht dhe me maska në fytyrë, Meta takon ambasadorin e ri të OSBE Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka takuar sot ambasadorin e ri të OSBE-së në vendin tonë, Vincenzo Del Monaco. Met
Miratohet buxheti për vitin 2021 Buxheti i vitit 2021 është votuar me 84 vota pro, 14 kundër dhe 1 abstenim. Në buxhetin e vitit të ardhshëm, Ministria e
Meta takon kreun e OBSH-së, premton rimbursim të ilaçeve për qytetarët e infektuar me COVID-19 Presidenti Ilir Meta u takua sot me Drejtorin Rajonal të Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Europën, Hans Kluge.
Babai i Arbanës kalon COVID-in, moderatorja e takon pas 3 javësh Ditën e sotme, Arbana Osmani ka bërë të ditur se i ati i saj ishte infektuar me Covid-19 dhe për fat të mirë ka arritur
Doli pa maskë të takonte qytetarët, Kryemadhi merr gjobën e dytë Policia e Durrësi ka gjobit me 5 mijë lekë, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin. Kjo është gjoba e dytë kundrejt Kryemadh
Gjuzi takon naftëtarët, bën paralajmërimin e fortë: Do ta ndez nesër parlamentin! Deputeti Kujtim Gjuzi ka takuar sot naftëtarët e Ballshit të cilët janë në grevë urie, prej ditësh duke kërkuar pagat e
Luftimet vazhdojnë, Pompeo takon ministrat e Jashtëm të Azerbejxhanit dhe Armenisë Forcat e Azerbajxhanit dhe armenëve vazhduan luftimet në Nagorno-Karabak më 24 tetor, një ditë pasi ministrat e Jashtëm
75 vite OKB, Basha: Do punojmë që Kosova të marrë vendin që i takon Në Ditën Ndërkombëtare të OKB-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se shpreh urimin që gjithashtu Republ
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
Kur do njehsohen patentat me Gjermaninë? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama në komunikimin e tij në online me qytetarët i është përgjigjur edhe një mjeku imazherist lidhur me
A do të votojnë emigrantët më 25 Prill? Përgjigjet hapur Rama A do të votojnë emigrantët në zgjedhjet e 25 Prillit? Kryeministri Rama është përgjigjur nëse emigrantët në zgjedhje
Kurti takon komisionerin Varhelyi: Kosova nuk dëshiron alternativë tjetër përveç BE Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur sot në një takim Komisionerin e Bashkimit Evropian për Fqinjësi
Valteri: Sa herë vjen guruja i takon gruan i merr nga 5 milion euro (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri ditën e sotme u konfrontua me deputetin socialist Damian Gjiknuri, të cilin tentoi dhe
Meta takon Nën Sekretarin e SHBA,mesazhi që i përcolli kreu i shtetit Presidenti Ilir Meta ka takuar Nën Sekretarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Zhvillimin Ekonomik, En
Zaev takon javën e ardhshme sekretarin e NATO-s Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev më 8 tetor do të takohet me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Sto
HOROSKOPI/ Problemi nuk qëndron tek ju në dashuri, faji është i personit tjetër Dashi Ata që janë vetëm nuk duhet të druhen dhe nuk duhet të mendojnë se janë të pafat, vetëm sepse mbështeten tek nj
HOROSKOPI/ Ditë perfekte për dashurinë, kjo është shenja me fat për sot Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon punës, kjo nuk është një p
HOROSKOPI/ E enjte, 24 shtator: Shenja më me fat për sot Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë
HOROSKOPI/ E diel, 20 shtator: Kjo shenjë; do të ketë probleme me financat Dashi Ju pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do t