999 rezultate për

takoi

Babai i dëshpëruar zbulon personin e fundit që takoi 19-vjeçarja shqiptare e zhdukur në Greqi Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Takoi ushtarakun e infektuar, presidenti futet në karantinë Presidenti bullgar Rumen Radev do të duhet të vetizolohet në pritje të një testi koronavirusi, pasi ra në kontakt në fun
Mediat malazeze: Kë takoi Rama fshehtas në restorantin në Tuz Sipas mediave malazeze, kryeministri ynë Edi Rama, bëri një vizitë jozyrtare dhe të paparalajmëruar në Malin e Zi. Ko
Takoi prindërit në mes të karantinës, kërkohet dorëheqja e krahut të djathtë të Boris Johnson! Kryeministri britanik Boris Johnson u paralajmërua se nuk e mbyll dot njërin sy përpara shkeljes që krahu I tij I djatht
Takoi dje kryetarin e infektuar, vetëkarantinohet zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut Ditën e sotme kryetari i komunës së Kumanovës ka rezultuar pozitiv me COVID 19, por më herët ai është takuar me zëvendës
Takoi persona që rezultuan pozitivë ndaj COVID 19, del përgjigjia e testit të Trump Gjatë seancës së informuese të Task Forcës së Shtëpisë së Bardhë për koronavirusin, Presidenti Donald Trump njoftoi se k
Takoi mjekun e infektuar me koronavirus, vetëizolohet Putin Edhe presidenti Vladimir Putin është vetëizoluar në banesë pasi mjeku me të cilin shtrëngoi dorën një javë më parë ka r
Takoi Ramën dhe Metën, ambasadorja amerikane: Kjo është luftë! Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Yuri Kim, zbulon çfarë ka diskutuar në takimet e ditës s
KORONAVIRUSI/ Viktima nga Kavaja lëvizi lirshëm në qytet, takoi të afërm e shokë Nadir Ismaili është pacienti i parë nga Kavaja që ndërroi jetë nga COVID-19 dhe i katërti në shkallë vendi. Ismaili ka a
Takoi doktorin e infektuar me koronavirus, vetëkarantinohet Angela Merkel Kancelarja gjermane, Angela Merkel është vetëkarantinuar, pasi ditën e djeshme ka takuar një prej doktorëve të prekur ng
"Takoi pacientin 0", Rudina dhe Marku dyshojnë se janë infektuar nga koronavirusi (VIDEO) Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku dyshojnë se mund të jenë prekur nga Koronavirusi
I shërbyen pacientit që takoi vizitorë nga Italia, shkon në 6 numri i mjekëve të infektuar në spitalin "Shefqet Ndroqi" Ditën e sotme janë konfirmuar nëntë persona të tjerë të prekur nga koronavirusi, prej të cilëve katër janë mjekë të Spit
Kryemadhi takoi Yuri Kim, ambasada e SHBA zbardh bisedën Ditwn e sotme ambasada e SHBA në Tiranë ka reaguar pas takimit të djeshëm që ambasadorja Yuri Kim ka zhvilluar me kryeta
Artan Hoxha tregon si Fatmir Hakaj takoi me “zor” kryeministrin: I dha dorën! Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar një episode nga vitet ’98 kur kryeministër i vendit ishte Pandeli Majko, so
I futi vetes plumb në qafë, zbulohen sekretet e gruas së Hitlerit (FOTO LAJM) Nga jashtë, jeta e gruas së Adolf Hitlerit dukej e mrekullueshme: por një libër i ri hedh dritë mbi atë çfarë ndodhte “p
Me nje trëndafil të kuq në dorë, vajza e Astritit shkon te varri i babait që s'e takoi kurrë (FOTO LAJM) Në trevjetorin e shuarjes së Astrit Deharit, sot kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe kryesia e këtij subj
SKANDALOZE/ Meta krenohet se takoi "Millosheviçen" e Azisë (FOTO LAJM) Aung San Suu Kyi, liderja e Mijanmarit është një ndër personat më të akuzuar sot në botë në lidhje me lejimin e genocidi
Ky është personi i parë që takoi Kurti pasi fitoi zgjedhjet Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në
Presidenti Thaçi takoi krerët e sigurisë, njoftohet për masat e sigurisë në ditën e zgjedhjeve Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar sot krerët e institucioneve të sigurisë e të drejtësisë, Dre
Neymar në Torino takoi Ronaldon, zbulohet arsyea Të enjten Nejmar, ylli i PSG-së, u pa të zbriste në aeroportin e Torinos "Caselle" dhe të gjitha mediat e tifozët e Juve