999 rezultate për

tako

Ramsey spektakolar me dopietë, kualifikon në "Euro 2020" Wales (VIDEO) Grupi i vetëm që kishte llogari për të mbyllur në ndeshjet e mbrëmjes së sotme ishte ai E. Kroacia është kualifikuar
Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani. "Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Mei
Pas Metës, Basha takon ambasadorin Soreca Ka nisur takimi mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe ambasadorit të BE Luigi Soreca. Ky takim, vjen pak pasi Basha tak
Parashikimi i yjeve për sot, e martë 19 nëntor Dashi Venusi do të jetë në anën tuaj dhe pas një sërë vështirësish që keni kaluar, më në fund dashuria do të jetë e p
Thaçi takon në Tiranë kryeministrin Rama Kryeministri Edi Rama ditën e sotme është takuar me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Lajmin e ka bërë të ditur pre
Vjehrra- nuses: S’dua ta takoj, se më ngrihen nervat dhe vetëm të vritem me atë Historia e komplikuar midis nuses dhe vjehrrës së saj ishte sot pjesë e “Ka një mesazh për ty”. Shumë faktorë kanë çu
Rama takon kombëtaren në stadiumin e ri: Këtu duhet me dhënë jetën (VIDEO) "Çuna ta gëzoni dhe ta nderoni fanellën". Kështu iu drejtua kryeministri Edi Rama lojtarëve të kombëtares shqiptare të f
Hahn takon Kurtin në Bruksel: Flasin për dialogun e gjendjen në Kosovë Komisioneri për Zgjerim i BE-së, Johannes Hahn, ka njoftuar për takimin me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, n
Spektakolare Kosova, Nuhiu kalon "Dardanët" në avantazh (VIDEO) Kosova e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë sfidën ndaj Cekisë. "Dardanët" kanë kaluar në avantazh falë golit të Nuhi
Mitsotakis takohet me minoritetin grek në Shqipëri, Dulen e Fredi Belerin Kryeministri Kyriakos Mitsotakis u takua të Mërkurën me përfaqësuesit e Unionit Demokratik të Minoritetit Grek-Omonia dh
Mustafa: Kurti kryeministër, kujt duhet t'i takojë posti i presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka thënë se posti i presidentit ende nuk është diskutuar me VV-në
Teknologjia e VAR, klubet dhe gjyqtarët italianë takohen për të diskutuar Lojtarët dhe trajnerët në kuadër të Serisë A do të takohen më 19 nëntor për ta vlerësuar performancës e teknologjisë së
Kujdes, ky është shteti ku tradhtojnë më shumë Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryera nga një po
Soreca dhe ambasadorët e tjerë takojnë Bashën Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka shkuar në selinë e Partisë Demokratike, për tu takuar me kryedemokratin, L
Kështu transportohen tani paratë nga Rinasi pas grabitjes spektakolare (FOTO LAJM) Bagazhet e pasagjerëve në fluturimin e së hënës në mesditë të Austrian Airlines janë shoqëruar nga thasët me valutë të h
"Luani i zjarrtë" inaguron në mënyrë spektakolare stadiumin (VIDEO) Klubi argjentinas, Estudiantes de La Plata është rikthyer në stadiumin ku shkruajti historinë në një mënyrë spektakolare
Gol spektakolar, lojtari irlandez shënon nga 60 metra distancë (VIDEO) E pabesueshme por e vërtetë! Një gol spektakolar është shënuar në kampionatin Irlandez të futbollit. Futbollisti, Co
EKSKLUZIVE/ Momentet më spektakolare të super ndeshjes Juventus-Milan (FOTO LAJM) Momentet më spektakolare të super ndeshjes Juventus-Milan vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com nga Italia, Nderim Kaceli.
Spektakolar Cagliari, 'shkatërron' Fiorentinën dhe pozicionohet pas Juventusit (VIDEO) Tifozët e Cagliarit ndodhen në delir. Ekipi i tyre po shkëlqen në kampionat dhe renditet në vend të tretë për momentin.
Bayerni mori një fitore spektakolare ndaj Dortmund, por një tjetër skuadër kryeson Bundesligën Ndeshja Bayern Munich – Borussia Dortmund mori vëmendjen në këtë të shtunë ku të gjithë pritën një spektakël e që ndodhi