999 rezultate për

takimit

Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Trump u emocionua pas takimit me përkrahës: Mos më bëni të qaj (VIDEO) Presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, gjatë takimit me përkrahësit e tij në Michigan është emocionuar
​Hoti vizitë zyrtare në Shkup, qëllimi i takimit me Zaev Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot do të mbajë një vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, me ftesë të kryeminis
"Të ofroj s*ks të mirë", Fjorela e "Përputhen" vihet në siklet gjatë takimit (FOTO LAJM) Fjorela ishte në një takim me Beratin, takim ky që shkoi mjaft mirë. Gjatë bisedës ata diskutuan mbi shumë tema duke cek
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Tryeza e takimit të qeverive Shqipëri-Kosovë me një slogan domethënës Sot tek Pallati i Kongreseve në Tiranë po zhvillohet takimi mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë nën një slogan domethënës.
Pas takimit me ambasadorët, Opozita e Bashkuar merr vendimin për Këshillin Politik Opozita e Bashkuar ka bërë kërkesë që të mbledhë Këshillin Politik ditën e nesërme në orën 10:00 pasi kryetari i PD, Lul
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
Do të ndajnë detin? Zbardhet axhenda e takimit Rama-Mitsotakis Forumi “The Economist” që do të mbahet në Athinë të martën dhe të mërkurën e javës që vjen, do të shërbejë dhe si mundës
Dule pas takimit me Metën: Zgjedhjet të mbahen në datën më të shpejtë që lejon kushtetuta Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule pas takimit që ka zhvilluar me presidentin Meta ka kërkuar gjithashtu datën më të shpejtë të
Detaje, përfundon pjesa e parë e takimit Kosovë-Serbi Ka përfunduar pjesa e parë e takimit në Uashington të kryeministrit të Kosovës dhe presidentit të Serbisë, Avdullah Hoti
Pas takimit me Bartomeun, Jorge takohet me Messin, lojtari ka marrë vendimin final 68 minuta ka zgjatur takimi mes Lionel Messit dhe babait të tij në qytetin e Barcelonës. Situata e tij ka ndryshuar q
Babai i Messit flet para takimit me drejtuesit e Barcelonës: Qëndrimi në Katalonja i vështirë Ashtu siç ishte paralajmëruar, Jorge Messi, që është njëkohësisht babai dhe menaxheri i Lionel Messit, ka mbërritur para
"Zëri i Amerikës" zbulon prapaskenat e takimit Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë Një këshilltar i posaçëm i Presidentit Donald Trump tha të martën se bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë këtë javë do të p
Duhet të paguajmë për çfarë kemi bërë nga 1990: Vuçiç i drejtohet kombit para takimit në SHBA Presidenti serb Aleksandër Vuçiç iu drejtua kombit përmes një daljeje në emisionin e mëngjesit "Neë Morning" në TV Pink
"Na mori "erzin" anekënd botës", Nishani kritikon paraqitjen e Ramës gjatë takimit në Vjenë Ish-Presidenti Bujar Nishani ka publikuar një foto të takimit në Vjenë, ku kryeministri është në rolin e udhëheqësi të O
Tifozët e Crvena Zvezdës bëjnë provokimin e madh para takimit me Tiranën Skuadra e Tiranës sonte takohet me Crvena Zvezdën me fillim nga ora 20:00 në Air Albania Stadium, në kuadër të fazës së
Limaj pas takimit të partnerëve të koalicionit: Në dialog shkojmë për njohje Kreu i Nismës, Fatmir Limaj pas takimit të partnerëve të koalicionit qeverisës ka thënë se në këtë takim kanë folur për
Vendoset dita e takimit Zhang-Conte, Allegri pret pas derës Menjëherë pas finales së humbur në Europa League, skuadra dhe stafi i Interit kanë fluturuar drejt Milanos, ku më pas ja
Kurti mosbesues ndaj takimit në Uashington: Ka si synim kompromisin Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk e sheh aspak me sy pozitiv ndërhyrjen e Grenell për dialogun me Serbinë.