999 rezultate për

takim

U tha se mbrohej nga CIA, nipi i Kim Jong-Un zhduket pas takimit me agjentët (FOTO LAJM) Nipi i sundimtarit të Koresë së Veriut Kim Jong-un, Kim Han-sol u pa për herë të fundit në aeroportin e Taipeit. Dysh
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
​Mustafa kundër zgjedhjeve, paralajmëron takim për postin e presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të takojë partitë politik
Inter-Real Madrid takim edhe për merkaton Interi dhe Reali i Madridit do të përballen nesër në mbrëmje në “San Siro”, në një ndeshje kyç për fatin e të dyjave në
E braktisi në takimin e parë, Sindi surprizon me vendimin e saj për Mevlanin (FOTO LAJM) Mevlani dhe Sindi ishin në qendër të “Për’puthen” ditën e djheme, pas takimit të tyre, ku kishte ndodhur një e papritur.
Braçe thirrje qytetarëve: Më rëndë se kurrë, a doni të izolohemi sërish?! "Gjithcka e kishim dhe e kemi ende ne në dorë; e di që është e vështirë kështu, por duhen kufizuar patjetër takimet jash
Mevlani i foli për puthje në buzë, Sindi "frikësohet" dhe largohet nga takimi (FOTO LAJM) Edhe pse takimi mes Sindit dhe Mevlanit shkoi mjaft mirë, një episod në momentet e fundit të saj, ndryshoi komplet rrjed
Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
​Selmanaj takim virtual me ambasadorët e BE-së, sjell në vëmendje çështjen e vizave Zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj sot ka zhvilluar një takim virtual me shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Ambasador
I moshuari lë takim me një femër për s*ks, i shfaqet 18 vjeçari shqiptar me një hanxhar në dorë Një takim i lënë nëpërmjet një reklame të klasifikuar përfundon si mos më keq për një burrë 55 vjeçar francez. Burr
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Nga flirtet me Shqipen te takimi me Melisën, "loja" e Mevlanit të Përputhen Konkurrentët e “Përputhen” janë kthyer ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale. Së fundmi, progra
Një Mevlan ndryshe, çfarë ndodhi në takimin e tij me Melisën Në takimet e mëparshme, me Fjorelën dhe Shqipen, Mevlani ka refuzuar të tregojë gjëra nga vetja dhe e shkruara e tij.
"Nuk rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale", Ana bën veprimin e papritur në takim (FOTO LAJM) Arjoni nuk i reziston dot tundimit kur ndodhet pranë Anës. Në takimin që u transmetua sot në "Përputhen", teksa po përpi
Rama mbyll takimin me naftëtarët: Nuk merremi me pagat e prapambetura! Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas takimit me naftëtarët në Fier. "Nuk merremi me paga të prapambetura, nuk është
Zbardhet takimi i Ramës me Yuri Kim: Patëm diskutim të shkëlqyer Pasditen e sotme Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama pasditën e sotme, në z
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Milani rihap takimin, shënon Kessie (VIDEO) Milani ka ngushtuar shifrat në 1-2 ndaj Veronës. Është Kessie ai që rihapi takimin në minutën e 27. /albeu.com/
"U përpoq të na ndihmonte", fqinja tregon takimin me Kujtimin disa orë para sulmit vrastar Të tjera detaje dalin në dritë rreth 20-vjeçarit Kujtim Fejzullai, me origjinë shqiptare nga Maqedonia e Veriut dhe i li
Trump u emocionua pas takimit me përkrahës: Mos më bëni të qaj (VIDEO) Presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, gjatë takimit me përkrahësit e tij në Michigan është emocionuar