999 rezultate për

takat

Historia e panjohur: Origjina interesante e takave Taka e parë ishte pjesë e një këpuce ushtarake. Njerëzit e Azisë Perëndimore ishin kalorës të mrekullueshëm e kështu
Ilda Bejleri i "zuri" vendin, reagon Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat e të futem vetë aty (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin "Procesi Sportiv", por një batutë nuk
“Dua të të lëpij këmbët dhe takat”, Ronela Hajati publikon mesazhet "perverse" (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale. Por mes shumë k
Moderatorja shqiptare "lë nam", shkon me taka në Dhërmi dhe për pak sa nuk "theu qafën" (FOTO LAJM) Shumë prej imazheve të televizionit tashmë pas mbylljes së sezonit po shijojnë pushimet verore. Së fundmi moderatorja
Rama për Teatrin: Zoti u shtoftë inatin, që të na shtojnë takatin (VIDEO) Kryeministri i vendit Edi Rama, sot ka vendosur të thotë mirëmëngjes ndryshe për gjithë shqiptarët. Në një postim në
Reperja shqiptare rrëzohet në skenë, komenuesit tallen keq (VIDEO) Alba Festival në Cyrih si rrallë herë ka mbledhur yjet më në zë shqiptare. Këngëtarë të shumtë po performojnë para mi
Shpërthen Muriqi, realizon super gol Galatasaray-t (VDIEO) Vedat Muriqi nuk di të ndalet në Superligën e Turqisë. Kosovari ka relizuar golin e barazimti për Rizesport kundër ka
Kush janë VIP-et shqiptare që u fiksuan me takat 1000 dollarëshe (FOTO LAJM) Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazh
Xhensila solli këngën e re, por sytë na mbetën te takat e shtrenjta (VIDEO) Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar "Sekreti im", ku në sy ra videoklipi
Qeshni me lot, kjo vajzë e tepëron me vallëzimin (VIDEO) Atmosfera e mirë në një klub nate në Glasgow të Skocisë, e bëri një adoleshente të vallëzonte në mënyrë shumë entuziaste
Dani Alves nuk ka të ndalur, vesh takat dhe bën "paradë mode" (VIDEO) Ish-ylli i Barcelonës dhe aktualisht lojtari i PSG, Dani Alves, njihet për natyrën e tij karizmatike. Së fundmi braz
Kokainë në takat e larta të këpucëve, dënohet gruaja Një grua në SHBA është lënë në burg pasi u kap duke tentuar të kontrabandonte kokainë duke e futur brenda takave të lart
Vardi veshi takat e Ronaldos dhe shënoi një super gol kundër Italisë (VIDEO) Jamie Vardy ishte atutori i golit në ndeshjen kundër Italisë që përfundoi 1-1 të martën mbrëma. Mirëpo, përveç golit,
S'pyet për takat e xhinset, shihni çfarë i punon topit këngëtarja shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anjeza Branka prej disa kohësh nuk e kemi parë më aktive në muzikë. Por pavarësisht kësaj, ajo ë
E zbathur? Kujt i kërkon falje me kaq përulje Elvana Gjata?! Një nga materialet më të ndjera të albumit akustik ‘3, Live Sessions’ të Elvana Gjatës, siç ka treguar dhe këngëtarja ka
Nike i përgatit takat speciale Ronaldos për fitimin e Topit të Artë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo me 7 dhjetor me shumw mundwsi do të ketë në duart e tij topin e pestë të Artë. Si dhuratë për portu
Enca le nam në Ferizaj, rrëzohet keq me takat “pink” (VIDEO) Edhe këngëtarja Enca Haxhia ka qenë e angazhuar nëpër koncerte, por në njërin prej tyre fati nuk ishte në anën e saj.
Takat e larta po ju shkaktojnë dëmtime të rrezikshme Për vite me radhë femrat janë paralajmëruar për dëmtimet që mund t’iu shkaktojnë këmbëve dhe kyçeve këpucët me taka të l
Takat e larta rrezikojnë seriozisht shëndetin tuaj Të gjithë femrat i duan takat e larta, por të mbajturit e tyre veshur për një kohë të gjatë, mund të sjellë disa dëme se
Ahmeti-opozitës: Nuk keni takat të dilni në mejdan me ne Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në tubimin e rinisë partiake që u zhvillua në Çair të Shkupit, ka