999 rezultate për

takaj

"Nuk kemi informacione nga Gjykata Federale", flet Takaj: Skënderbeu do vazhdojë të bëjë më mirë Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka folur për mediat pas mbledhjes në ambientet e FSHF-së. Takaj është shprehur pë
Akuzoi Takajn për trukim ndeshjesh, vihet në pranga ish-lojtari (FOTO LAJM) Ish-lojtari Sanel Kuljic lëshoi bombën me deklaratën e tij në lidhje me trukimet e kampionatit austriak. Ai akuzoi se
Skandali me trukimet, Takaj niset në Austri: Duan të na zhvasin (FOTO LAJM) Gerhardi jep dhe versionin e tij se pse mund të përmendet emri i babait të tij. "Ai (Kuljic) e di që ne jemi akoma du
Akuzat për trukime nga Austria, reagon presidenti Takaj Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, mohon të ketë kërcënuar njeri dhe aq më tepër të njohë Sanel Kuljiç. Në një b
Takaj: Besojmë te drejtësia, nuk e lëmë Korçën pa futboll Ditën e djeshme, nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj foli për p
E BUJSHME/ Dënimi i Skëndërbeut, Takaj akuzon ish-sekretarin e FSHF-së Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka dalë në një konferencë urgjente për shtyp, ku ka folur për dënimin e klubit d
E FUNDIT/ Takaj tregon çfarë ndodh tani pas "bombës" së KAS ndaj "Skënderbeut" Gjatë ditës së sotme skuadra e "Skënderbeut" mori një goditje të forta pasi KAS la në fuqi vendimin e UEFA-s për të pezu
Flet Takaj: Skandal, po mendojmë bojkotimin e ndeshjes Pas dhunimit të 3 lojtarë të Skënderbeut në Fushë-Krujë, ka reaguar menjëherë për "Panorama Sport" presidenti Adrian Tak
Zbulohen prapaskenat e krizës te Skënderbeu Katër humbje radhazi nuk i hasnin në Korçë që kur për herë të fundit Skënderbeu luftonte për mbijetesë (në sezonin 2009-
Tronditet Skënderbeu, Orges Shehi jep dorëheqjen “E ndjej të nevojshme që nuk mund të vazhdoj në këtë situatë. Ju e dini vetë se çfarë do të bëni, unë dua të marr përgje
Takaj: Ishte një mbledhje që shërben për të shkundur ekipin Një ditë pas mbledhjes me ekipin si pasojë e rezultateve jo të mira në ndeshjet e fundit, presidenti i Skënderbeut, Ardj
Takaj zbarkon në Korçë, mbledhje urgjente me skuadrën Ardjan Takaj ka udhëtuar me urgjencë dje drejt Korçës. Presidenti ka thërritur lojtarët në ambientet e stadiumit ku ka z
CAS mohon apelimin e Skënderbeut, reagon Takaj: Nuk është aspak e vërtetë ajo çfarë thuhet Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka reaguar menjëherë pas lajmit se klubi korçar nuk ka apeluar çështjen e dënimi
Takaj: Do të qëndroj te Skënderbeu edhe pas vendimit të CAS-it Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj nuk e diskuton titullin kampion. Fitoret e njëpasnjëshme ndaj rivalëve direkt e k
Takaj: Skënderbeu e kërkoi fitoren ndaj Kukësit Presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj pas ndeshjes u shpreh tepër i kënaqur për fitoren e arritur ndaj Kukësit. Numri n
E konfirmon Takaj: Asnjë tifoz korçar nuk do të jetë nesër në Vlorë Flamurtari-Skënderbeu do të luhet pa praninë e tifozëve miq. Lajmi është bërë i ditur nga presidenti i korçarëve, Ardjan
Presidenti i Skënderbeut kërkon pezullimin e kampionatit Siguria e brishtë e këtij fillimsezoni në stadiumet shqiptare po kthehet në një problem kryesor për vazhdimësinë e kampi
Takaj: E kemi nisur në mënyrë perfekte sezonin Në intervistën për Supersport pas ndeshjes, presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, u shpreh i lumtur për këtë trofe të
Skënderbeu u dënua me 10 vite, shikoni çfarë thotë presidenti Takaj për UEFA-n Dënimi rëndë i Skënderbeut me 10 vite pezullim nga UEFA ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja. Së fundmi është pub
Takaj: Për këtë arsye e bëra Shehin trajner të Skënderbeut Orges Shehi do të jetë trajner i Skënderbeut nga sezoni i ardhshëm. Ditën e sotme, ka qenë vetë presidenti Ardjan Takaj