999 rezultate për

takaj

"Do vijnë lajme të mira për Europën më tha Takaj", Radas: Do kthehem te Skënderbeu Marko Radas ka folur për situatën e Skënderbeut teksa korçarët janë në pritje të vendimit për Europën. Gjykata Federale
Takaj "bllokadë" Partizanit: Dajën nuk e blejnë dot, ja kur merret vendimi për Skënderbeun Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubi
"Ne jemi këtu?", Takaj bën tifozët e Skënderbeut të ëndërrojnë një përgjigje pozitive nga Gjykata Federale (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Gjykata Federale e Zvicrës konfirmoi se çështja “Skënderbeu” është në proces gjykimi, por nuk pr
Takaj: Vetëm "Air Albania" i plotëson kushtet e protokollit, asnjë tjetër Mjaft skeptik është shprehur mbas mbledhjes me FSHF-në, ku u vendos rifillimi i kampionatit të Superiores më 3 qershor,
Takaj bën deklaratën e fortë: Të mbyllet kampionati, Qeveria na injoroi Ardjan Takaj thotë “stop”. Presidenti i Skënderbeut shikon një situatë të pashpresë në futbollin shqiptar dhe bën thirrj
Takaj: Për fanelën e Skënderbeut është punuar shumë, po merremi me transferimin e Bregut Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj tregoi pas barazimit me Tiranën 1-1 në “Air Albania” se pavarësisht pozitës së kor
"Problemi u zgjidh, lojtarët e tepruan", Takaj: Koha që ekipi të flasë në fushë Pas më shumë se katër orësh “i ngujuar” në zyrat e klubit dhe dy takimeve të zhvilluara para dhe pas stërvitjes me lojta
Takaj pranon vonesat e pagave: Bojkoti i futbollistëve ishte veprim i gabuar (VIDEO) Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka reaguar pasi lojtarët morën vendimin që të bojkotonin stërvitjen për shkak se
Takaj i jep fund protestës te Skënderbeu Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, është detyruar që të udhëtojë vetë drejt Korçës që të kthejë normalitetin në rad
Ardian Takaj bën gjestin e madh, strehon banorët e prekur nga tërmeti Situata e tërmetit nuk la pa përfshirë edhe klubin bardhekuq të Skënderbeut, por në veçanti presidentin Ardjan Takaj dhe
"Klubi i Skënderbeut është i mbaruar, por duam prova për Takajn", korçarët nxjerrin mesazhe të reja nga ata që i dënuan Klubi i Skënderbeut, në vazhdën e “luftës” me SportRadar, si një nga kompanitë që raporton në UEFA se klubi korçar ka kr
"Intriga, shpifje, spiunllëqe", trajneri kosovar i del në mbrojtje Takajt dhe Skënderbeut Trajneri i skuadrës Ballkani në kampionatin kosovar, Ismet Munishi, në një postim të bërë në rrjetet sociale ku në fotog
"Sportradar na falsifikoi raportin", flet Takaj: Çuan tjetër gjë në CAS, presim drejtësi Në Korçë nuk çuditen aspak për përfshir jen e “Sportradar” në skandalin e basteve klandestine. Kjo kompani që ndikoi dir
"Nuk kemi informacione nga Gjykata Federale", flet Takaj: Skënderbeu do vazhdojë të bëjë më mirë Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka folur për mediat pas mbledhjes në ambientet e FSHF-së. Takaj është shprehur pë
Akuzoi Takajn për trukim ndeshjesh, vihet në pranga ish-lojtari (FOTO LAJM) Ish-lojtari Sanel Kuljic lëshoi bombën me deklaratën e tij në lidhje me trukimet e kampionatit austriak. Ai akuzoi se
Skandali me trukimet, Takaj niset në Austri: Duan të na zhvasin (FOTO LAJM) Gerhardi jep dhe versionin e tij se pse mund të përmendet emri i babait të tij. "Ai (Kuljic) e di që ne jemi akoma du
Akuzat për trukime nga Austria, reagon presidenti Takaj Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, mohon të ketë kërcënuar njeri dhe aq më tepër të njohë Sanel Kuljiç. Në një b
Takaj: Besojmë te drejtësia, nuk e lëmë Korçën pa futboll Ditën e djeshme, nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj foli për p
E BUJSHME/ Dënimi i Skëndërbeut, Takaj akuzon ish-sekretarin e FSHF-së Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka dalë në një konferencë urgjente për shtyp, ku ka folur për dënimin e klubit d
E FUNDIT/ Takaj tregon çfarë ndodh tani pas "bombës" së KAS ndaj "Skënderbeut" Gjatë ditës së sotme skuadra e "Skënderbeut" mori një goditje të forta pasi KAS la në fuqi vendimin e UEFA-s për të pezu