999 rezultate për

taka

Tiki-Taka, skuadra e Xavit praktikon lojën e tij si trajner edhe Katar (VIDEO) Xavi Hernandez po vazhdon të ketë sukses në punën e tij të re si trajner. Ai po udhëheq ekipin katarian Al Sadd, duke
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
"Po të jesh 2 metra, nuk je hajdut", Sonila Meço ironizon keq Edi Ramën "Ke parë ndonjëherë hajdut 2 metra ti? Ke parë të kapet ndonjë hajdut 2 metra? Nuk ka, ta harrosh". Pas kësaj deklara
Çdo ditë shkon në punë me fund dhe këpucë me taka, babai i 3 fëmijëve tregon arsyen (FOTO LAJM) 61-vjeçari amerikan që jeton në Gjermani tregon stilin e tij të çuditshëm në Instagram dhe ka mbi 50,000 ndjekës Katë
Emisioni "Tiki Taka" përzë Wanda Narën për Georgina Rodriguez Emisioni i njohur sportiv “Tiki Taka” do të pësojë ndryshime të mëdha këtë sezon, pasi nuk do të prezantohet më nga Pier
Habit Einxhel Shkira, heq dorë nga televizoni dhe bën deklaratën e fortë (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira ka lajmëruar se ka hequr dorë nga televizioni. Përmes disa statuseve në rrjetet sociale, Shki
Takaj ngre dyshime për Barcelona-Bayern: UEFA u alarmua për Skënderbeun, po kjo e sotmja? (FOTO LAJM) Humbja e thellë e Barcelonës me shifrat 8-2 përballë Bayern Munchen ka bërë që rrjetet sociale të mbushen me komente nga
Skëndërbeu gjen pasuesin e Ilir Dajës Klubi i Skënderbeut nuk ka vonuar të gjejë timonierin e ri vetëm pak ditë pas ndarjes së rrugëve me Ilir Dajën dhe tani
Takat dhe pasaporta nuk i lejoheshin, të drejtat që dikur grave i mohoheshin 1920-ta iu dha disa të drejta grave gjatë, siç është liria e votimit dhe e tokës, por shumë ligje dhe rregulla që duken
Takaj: Shtyrja e vendimit më shqetëson, Daja te Partizani? Ka vetëm një mundësi Skënderbeu dhe Kukësi luajnë një ndeshje vetëm për statistikë dhe duke marrë shkas nga kjo presidentët janë më të hapur
Nuk mund të mbanin pasaportë dhe as taka të larta, të drejtat që i mohoheshin dikur grave 1920-ta iu dha disa të drejta grave gjatë, siç është liria e votimit dhe e tokës, por shumë ligje dhe rregulla që duken
"Do vijnë lajme të mira për Europën më tha Takaj", Radas: Do kthehem te Skënderbeu Marko Radas ka folur për situatën e Skënderbeut teksa korçarët janë në pritje të vendimit për Europën. Gjykata Federale
Takaj "bllokadë" Partizanit: Dajën nuk e blejnë dot, ja kur merret vendimi për Skënderbeun Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubi
"Ne jemi këtu?", Takaj bën tifozët e Skënderbeut të ëndërrojnë një përgjigje pozitive nga Gjykata Federale (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Gjykata Federale e Zvicrës konfirmoi se çështja “Skënderbeu” është në proces gjykimi, por nuk pr
Çmenduria e CR7: Thumba për takat e tij, rritet shpejtësia dhe qëndrueshmëria në fushë Cristiano Ronaldo raportohet se po përdor thumba të ri për këpucët sportive, dhe për këtë është frymëzuara nga ato që mb
Takaj: Vetëm "Air Albania" i plotëson kushtet e protokollit, asnjë tjetër Mjaft skeptik është shprehur mbas mbledhjes me FSHF-në, ku u vendos rifillimi i kampionatit të Superiores më 3 qershor,
Takaj bën deklaratën e fortë: Të mbyllet kampionati, Qeveria na injoroi Ardjan Takaj thotë “stop”. Presidenti i Skënderbeut shikon një situatë të pashpresë në futbollin shqiptar dhe bën thirrj
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
Reuters publikon skandalin: Ka pasur korrupsion në Tokio 2020 Nuk kanë të përfunduar polemikat rreth Lojërave Olimpike të Tokios. Lajmit për shtyrjen e detyruar të eventit për në dat
Takaj: Për fanelën e Skënderbeut është punuar shumë, po merremi me transferimin e Bregut Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj tregoi pas barazimit me Tiranën 1-1 në “Air Albania” se pavarësisht pozitës së kor