999 rezultate për

tajlandes

Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM) Duket se mbretërit e konsideruar si playboy kanë të gjithë një karakteristikë tipike: Ata janë të paqëndrueshëm. Mbre
MOTO GP/ Marc Marquez shpallet kampion bote (VIDEO) Spanjolli i Honda-s, Marc Marquez është kampion i botës në Moto Gp për vitin 2019. Maquez e siguroi titullin botërorë ma
Vrasje në parajsë: Brenda "ishullit të vdekjes" të Tajlandës (FOTO LAJM) Kur mendojmë për ishujt në Tajlandë, ajo që na bie në mendje janë imazhet e plazheve ekzotike, bimësisë së harlisur dhe
10 plazhet më magjike të Tajlandës (FOTO LAJM) Me qindra ishuj të shpërndarë përgjatë brigjeve të saj dhe shumë lumenj e liqene përreth, Tajlanda i ka ishujt më të mre
Kurorëzohet mbreti i Tajlandës Maha Vajiralongkorn është kurorëzuar mbreti i Tajlandës. Mbreti Vajiralongkorn trashëgoi fronin në vitin 2016, kur ba
Njihuni me babain që jep mijëra euro kush martohet me vajzën e tij (FOTO LAJM) Një pronar fermash multi-milioner ka premtuar 278,744.36 Euro si dhe pasurinë e tij të plotë-për njeriun që martohet me
Njihuni me qytetin më të shfrenuar në botë, edhe princi nxjerr kërthizën (FOTO LAJM) Kryeqyteti i Tajlandës, Bangkoku vazhdon të mbetet si qyteti më i shfrenuar në botë për jetën e natës, shkruan albeu.com
Demi Rose i vë "flakën" Tajlandës, bëhet kapitene anije (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Demi Rose konsiderohet si njëra prej femrave më të bukura dhe me seksi nga mediat rozë. Se fundmi
MotoGP, Marquez i pakapshëm Piloti spanjoll Marc Marquez ka fituar provat zyrtare të Çmimit të Madh të Tajlandës në Botërorin e MotoGP. Piloti i Hon
Edhe në mes të Tajlandës, Turi di si të jetë romantik (FOTO LAJM) Turi mesa duket edhe pse tashmë është martuar me vajzën që do, akoma nuk ndalon së suprizuari atë. Aq shumë e do ai d
Njihuni me plazhet përrallore të Tajlandës (FOTO LAJM) Tajlanda ka disa nga plazhet më të bukura në botë. Ky vend është një nga vendet më të njohura për t’u vizituar në Azi
Ky do të jetë mbreti i ri ekstravagant i Tajlandës (FOTO LAJM) Monarku Bhumibol Adulyadej, Mbreti i Tajlandës, ka ndërruar jetë pas 70 vjetësh në fron. Lajmi për vdekjen e mbretit
Tajlanda pro anëtarësimit të Kosovës në UNESCO Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Petrit Selimi po zhvillon një vizitë pune në Mbretërinë e
Mister në qiellin e Tajlandës (VIDEO) Në këtë video është bërë regjistrimi i një drite misterioze që është shfaqur në një pjesë të Tajlandës. Regjistrimi i vi
Ja çfarë hanë ushtarët amerikanë në xhunglat e Tajlandës (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë nisur një stërvitje ushtarake të quajtur “Cobra Cold 2015” në Tajlandë. Pjesë e
Argjentina drejt Tajlandës për pushime (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj po kalon ditë pushimesh në Tajlandë. Në Instagram këngëtarja ka publikuar një foto ku shkruan se n
Tajlanda shkarkon kryeministren Shinawatra Transferimi i kreut të sigurisë kombëtare në mënyrë jo të ligjshme nga ana e Kryeministres së Tajlandës Yingluck Shinawa
Vritet një pesë vjeçare gjatë protestave në Tajlandë Vazhdojnë protestat në lindje të Tajlandës. Një vajzë pesë vjeçare është vrarë sot ndërsa 37 persona të tjerë janë plago
Elefanti zëvendëson këmbën e humbur nga mina (FOTO-LAJM) Mocha është një elefant me moshe shtatë vjeçare e cila ka humbur një këmbë nga një minë tokësore në kufirin midis Tajlan
Tajlanda i premton Pacollit njohje Një delegacion i shtetit të Tajlandës i udhëhequr nga i dërguari i kryeministres së vendit, Pichate Stairachaval është