999 rezultate për

tajlandĂ

Harrojeni Dafinën, Genta trullos me pamjet nga Tajlanda (VIDEO) Dafina Zeqiri ndodhet aktualisht në Maldive ku po pushon pas një sezoni të gjatë pune. Mirëpo ajo që ka tërhequr vëme
E kolme, por bukuroshe: Kelly mahnit nga Tajlanda (FOTO LAJM) Ajo është njëra prej femrave me gjoksin më bombastik në botë. Kelly Brook ka treguar edhe njëherë format e saj seksi de
Miss Tajlanda shokon, udhëton me gjithë gardërobën e saj (FOTO LAJM) Epo ajo është Miss Tajlanda dhe ndoshta dhe i falet! Mis Tajlanda ka shokuar në aeroport teksa është paraqitur me 17 va
Tajlanda do të mbajë zi një vit për humbjen e mbretit që mbretëroi për 70 vite Tajlandezët po mbajnë zi për vdekjen e mbretit 88-vjeçar Bhumibol Adulyadej, i cili ndërroi jetë dje pas një sëmundjeje
Një bomber nga Tajlanda për Skënderbeun Skënderbeu ka njoftuar se për pak ditë do të mbërrijë në Korçë edhe sulmuesi brazilian Andre Luis Leite, 29 vjeçar me nj
Tajlanda pro anëtarësimit të Kosovës në UNESCO Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Petrit Selimi po zhvillon një vizitë pune në Mbretërinë e
Një miliard nga Tajlanda, Berlusconi shet Milanin Pas 29 vitesh presidencë të Silvio Berlusconit (përvjetori më 20 shkurt) Milani duket se ndryshon pronësi. Sipas asaj që
Tajlanda shkarkon kryeministren Shinawatra Transferimi i kreut të sigurisë kombëtare në mënyrë jo të ligjshme nga ana e Kryeministres së Tajlandës Yingluck Shinawa
Bota si nuk e kemi parë (FOTO LAJM) Një koleksion i ri fotosh na tregon magjinë e botës që na rrethon. Imazhet janë publikuar nga Lonely Planet. Mes tyre ës
Tajlanda nën ujë (FOTO-LAJM) Bilanci i viktimave të uraganit të stuhishëm që ka prekur Tajlandën vazhdon të rritet. Deri më tani viktimat mbetet
Edhe Tajlanda njeh Kosovën Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi në Nju Jork në takimin me Zëvendëskryeministrin dhe njëherit Ministrin e Jashtëm të
Tajlanda i premton Pacollit njohje Një delegacion i shtetit të Tajlandës i udhëhequr nga i dërguari i kryeministres së vendit, Pichate Stairachaval është
Fëmijë boksierë, pamje shokuese nga Tajlanda (FOTO-LAJM) Boksi për fëmijë është kthyer në një sport shumë fitimprurës në Bangkok ndërsa pamjet që vijnë nga ringjet janë cilësuar
Bllokohet peshku nga Tajlanda Pas marrjes sĂ« informatĂ«s se Peshku qĂ« Ă«shtĂ« me origjinĂ« nga shteti i TailandĂ«s ka prezencĂ« tĂ« ‘’Histaminit’’, Agjencia
Kosova dhe Tajlanda se shpejti lidhin marredheniet diplomatike –Ministri i PunĂ«ve tĂ« Jashtme i RepublikĂ«s sĂ« KosovĂ«s, Enver Hoxhaj, nĂ« ditĂ«n e dytĂ« tĂ« vizitĂ«s nĂ« TajlandĂ« ka zhvi
Hoxhaj kërkon njohje nga Tajlanda Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, po qëndron në një vizitë dyditore në Mbretërinë e Ta
Fshihte 1.5 kg kokainë në kokë (VIDEO) Një grua u kap ,e 1.5 kg kokainë në kokë në Bangkok. Mediat raportojnë se afrikania Nobanda Nolubabalo, 23 vjeç, u arres