999 rezultate për

tajip

Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Preside
Erdogan zgjedhet president i Turqisë UPDATE - Kryeministri aktual i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan është fitues i zgjedhjeve të sotme në Turqi bazuar në rezul
Përgjimi i ri, Erdogan vendos për kryetitujt e gazetave (VIDEO) Zbardhet faktet të reja të marrëdhënies së medias, shërbimit sekret dhe administratës shtetërore me familjen Erdogan në
Skandal në Turqi, Erdogan bën të qajë pronarin e gazetës opozitare Turqia ka ardhur së fundmi në vëmendjen e publikut të gjerë ndërkombëtar për shkak të akuzave ndaj Kryeministrit Erdogan