999 rezultate për

tahirin

12 vite burg? Prokuroria jep sot pretencën për Tahirin Saimir Tahiri është paraqitur sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda me avokatin e tij në krah, kur pritet të jepet edhe pre
Saimir Tahiri ia del mbanë me prokurorinë, gjykata pranon gjykimin e shkurtuar Saimir Tahiri fiton betejën e parë me prokurorinë, gjykata pranon gjykimin e shkurtuar. Gjykata pranon gjykim te shk
"Prokuroria humb letrat", shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin, ish-ministri: Kjo është qesharake Gjykata për Krime të Rënda hapi shqyrtimin gjyqësor për ish ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ndërsa u detyrua të
Momenti kur Saimir Tahiri hyri në gjykatë (FOTO LAJM) Ditën e sotme ish ministri i brendshëm Saimir Tahiri, është vendosur përballë Gjykatës së Krimeve të rënda. Nën Tahi
U filmua duke kënduar me Saimir Tahirin, flet Eneda Tarifa (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri më datën 5 prill u filmua duke performuar së bashku me këngëtaren e njohur Eneda
Tahirin nuk e kam konsideruar rival! Veliaj përgjigjet me spond ndaj ish-ministrit Kryebashkiaku i Tiranës, në garë për një mandat të dytë, Erion Veliaj ka qenë i ftuar mbrëmë në "Debat", në Channel One.
Caktohet data e e daljes në gjyq për Saimir Tahirin Krimet e Rënda caktojnë datën 19 qershor për seancën e parë ndaj ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit, i cili akuzo
Erion Veliaj flet për Saimir Tahirin: Nuk ka qenë asnjëherë konkurenti im në PS Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur për herë të parë për marrëdhëniet me Saimir Tahirin, dhe atë që ai
Saimir Tahiri harron hallet, e "djeg" me këngëtaren e njohur në një klub (VIDEO) Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është një nga emrat më të lakurar të politikës shqiptare për shkak të akuzave nda
Ish-ministri mbron Saimir Tahirin: Proces i montuar Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar për procesin gjyqësor që po zhvillohet në drejtim të Saimir Tahirit, duke thënë se
Gjykata merr vendimin për Saimir Tahirin Trupi gjykues i Gjykatës së Krimeve të Rënda ka vendosur që të mos pranojë kërkesën e Saimir Tahirit për pushimin e çësh
Trupi gjykues tërhiqet për të marrë vendimin për Saimir Tahirin Po vijon maratonë që prej paradites së sotme senaca gjyqësore ndaj Saimir Tahirit, i akuzuar për trafik ndërkombëtar dro
Sot seanca për Saimir Tahirin, çfarë do të kërkojë avokati i tij Ditën e sotme pritet që të zhvillohet seanca e radhes për ish-Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ndërkohë ne seancë
Prokurorët pritet të kërkojnë zgjatjen e hetimeve për Tahirin Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka shkuar sërish ditën e sotme në Gjykatën e Apelit të Krimeve të Rënda, i shoqë
Xhafaj godet Tahirin për drogën: Me të njëjtët policë ndryshova realitetin Rezultatet e antitrafikimit në 2018, Xhafaj: Krenar për çfarë bëmë. Përçmim për të gjithë ata që kanë hedhur baltë D
Cilat janë provat e reja të akuzës që shtynë hetimet për Tahirin Prokurorët që po hetojnë çështjen e Saimir Tahirit kanë kërkuar shtyrjen me tre muaj të afateve të hetimit ndaj ish-mini
Shtyhen sërish hetimet për Tahirin, çfarë pritet të ndodh Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri raportohet se janë shtyrë përsëri. Sipas informacioneve afati i
Rama përgjigje të prerë për Tahirin: Nuk është më pjesë e familjes Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takimin e fundit për këtë vit me gazetarët. Gjatë konferencës Rama ka prekur shum
VV sërish reagon kundër Shpend Ahmetit, përmend Edita Tahirin Lëvizja Vetëvendosje po vazhdon me reagime edhe një ditë pas miratimit te rezolutës për dialogun Kosovë-Serbi. Rezolutën
Mali i Zi sjell te Krimet e Rënda prova të reja për Tahirin Autoritetet e Malit të Zi i kanë kthyer përgjigje Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me informacionet e kërkuara për