999 rezultate për

tahirin

Gjykoi Tahirin, konfirmohet në detyrë gjykatësja e GJKKO-së KPK ka vendosur konfirmimin në detyrë për gjyqtaren Flora Hajredinaj, e cila ka qenë pjesë e trupës gjykuese për ish-min
Kush po luan me Tahirin? Ish-ministri bën deklaratën thumbuese Pak ditë më parë Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, rikthimin e çështjes së
E fshiu! Fansat "kryqëzojnë" Adelina Tahirin për photoshop (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri mund të themi se ka lënë "pas dore" muzikën dhe i është përkushtuar partnerit dhe djalit të ty
Shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin Shtyhet sërish gjyqi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Mësohet se gjykata e Posaçme e Apelit do të vendos
Prokuroria kërkon 12 vite burg, sot jepet vendimi për Saimir Tahirin Ditën e sotme Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar do të shpallë sot vendimin për ish-Min
U dënua vetëm me shërbim prove, Prokuroria nuk heq dorë e kërkon 12 vite burg për Tahirin Gjykata e Apeli të Krimeve të Rënda ka shtyrë për në 24 qershor, seancën për dhënien e vendimit për ish-ministrin e Bren
“Nuk është çështje e ngutshme”, çfarë vendosi gjykata për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën Gjykata e Apelit në Tiranë ka shtyrë seancën e planifikuar sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dhe ish-drej
Gati për fëmijën e dytë me avokatin maqedonas, por çfarë po e pengon Adelina Tahirin (VIDEO) Në gusht të vitit 2018, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Nga martesa e saj me avokatin Serjozha Markov solli n
Pritej të përballej me gjykatën, shtyhet gjyqi për Tahirin Gjyqi ndaj ish-minstrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është shtyrë në datën 28 prill si pasojë e pandemisë. Më herët,
E FUNDIT/ Kush janë tre gjyqtarët që kanë në dorë fatin e Tahirin Është hedhur shorti për trupën gjykuese për çështjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri në gjykatën e Apelit.
Rama "lëshon" Tahirin e "përkëdhel" Dakon: Dhe në burg të shkojë, është miku im! Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakun Vangjush Dako dhe ish-ministrin Saimir Tahir
Paloka i drejtohet hapur Ramës: Çfarë do të ndodhë me Tahirin dhe Agron Xhafën? N/kryetari i PD-së, Edi Paloka në një deklaratë për mediat i kërkoi Kryeministrit Rama, ministrit Lleshaj dhe drejtorit
Kërcënoi Tahirin, dhunoi babain, gruan dhe kushëririn: Vladimir Gjuta i shpëton sërish hekurave Pak ditë më parë Vladimi Gjuta ra sërish në pranga pasi dhunoi me çekiç kushëririn e tij. Sot Gjykata ka vendosur ta
Kërcënoi Tahirin, rrahu babanë sot arrestohet sërish: Çfarë "marrëzie" bëri këtë herë Vladimir Gjuta Vladimir Gjuta është një emër i njohur për policinë shqiptare. Ai është një prej të arrestuarve dhe të akuzuarve për
A e shiti PS-ja Saimir Tahirin? Spiropali tregon të vërtetën Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali bashkë me deputetin Ervin Bushati u caktuan nga Kryesia e PS-s
Ditë zie për Adelina Tahirin, këngëtarja humb njeriun e dashur të familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është duke kaluar një situatë të vështirë familjare. Nëpërmjet një pos
Zbulohet vendimi për Tahirin: Pse ish-ministri nuk do të bëjë asnjë ditë burg Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të dënoje ish-ministrin Saimir Tahiri me 5 vite burg, e cila është konvertuar në 3.4
Rama flet për herë të parë për Tahirin Për Edi Ramën ish ministri Tahiri ishte vlerësuar si “ministri kampion”. Dy ditë pasi Gjykata e gjeti fajtor për shpërdo
Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën (VIDEO) Saimir Tahiri ka dalë sot para mediave duke reaguar ndaj vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila e dënoi atë me
Gafa skandaloze e Gjykatës në vendimin për Tahirin: "Harrojnë" ta shpallin të pafajshëm Ditën e sotme Fax News dhe Faxweb.al kanë publikuar vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri marrë ditën e