999 rezultate për

tahiri

Basha: “Miqtë” e Tahirit kanë një skaf për transport droge, e di gjithë Ishmi Kryeopozitari Lulzim Basha nga çadra para kryeministrisë ka hedhur akuza të rënda ndaj kryeministrit Rama duke e lidhur
Tahiri sulmon PD: Të rinjtë janë rritur me Saliun në qeveri Kryetari i Partisë Socialiste të Tiranës Saimir Tahiri ka zhvilluar një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë n
E PABESUESHME/ Saimir Tahiri si kurrë më parë në "hedhje nga qielli" (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka vendosur të kalojë Pashkët ndryshe nga politikanët e tjerë. Ish-ministri, m
Tahiri: Pa u liruar Haradinaj s'ka dialog me Serbinë Ministrja për Dialog në Qeverinë e Kosovës, Edita Tahiri ka deklaruar se dialogu me Beogradin mund të vazhdojë pasi të l
Tahiri: BE-ja të mos qortojë Haradinajn, por Serbinë Ministrja për Dialog Edita Tahiri, duke folur për ecurinë e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, i cili është duke u zhvill
Tregon Tahiri, ja kur do vazhdojë dialogu me Beogradin Ministrja për Dialog në Qeverinë e Kosovës, Edita Tahiri, ka deklaruar se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë mund të vazhdo
Berisha zbulon se kujt i përkisnin 12 tonët e drogës së kapur në Përmet Vetëm pak ditë më parë policia ka kapur rreth 12 tonë drogë në Përmet. Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një
Ministrja Tahiri takohet me Presidentin Nishani Ministrja për Dialog e Kosovës, Edita Tahiri është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Bujar Nishani me të cilin bisedua
Kush e kërkoi shkarkimin e Tahirit? Meta përgjigjet prerë Ilir Meta, njeriu kyç i zgjidhjes së krizës politike në një intervistë ekskluzive për emisionin “Arena” lidhur me shkark
Akuza "bombë": Si e futën Ilir Metën në kurth Rama dhe Tahiri Ndërkohë që PS dhe LSI janë në kulmin e negociatave të tyre për të ulur tensionin si edhe mundësimin e pjësëmarrjes së k
Blushi "i ngrin buzëqeshjen" Tahirit: Ty të hoqi qeveria vetëm për një darkë me Metën Deputeti i LIBRA-s, Ben Blushi i është përgjigjur PS-së së Tiranës, e cila me një deklaratë për mediat përshëndeti vendi
Tahiri i lumtur që Blushi do të hyjë në zgjedhje Reagimi i degës së Partisë Socialiste të Tiranës ka qenë i menjëhershëm pasi kreu i LIBRA-s, Ben Blushi tha se kjo forcë
10 vite më parë, nga tatuazhi i Tahirit tek Lesi që puth gazetaren (FOTO LAJM) “Politikanët në fokusin e Paparacit” është një artikull e “GSH” punuar 10 vite më para, ku silleshin në fokus politikanë
Rama batuta me fermerët në Baldushk: Vdekshim para grave… Kryeministri Edi Rama ditën e sotme bashkë me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri ka udhëtuar drejt Baldushkut. Siç
Ndahet torta e pushtetit, Meta në vend të Tahirit, PDIU-ja jashtë? Rama dhe Meta patën një darkë që bëri shumë bujë mbremë, në të cilën duket se janë marrë vesh shumë mirë. Burime nga
Tahiri: E pakuptimtë heshtja e shtetit për zgjedhjet e Serbisë Drejtori i Institutit për Qeverisje Lokale në Kosovë, Besnik Tahiri, ka thënë se heshtja e institucioneve të Kosovës për
Tahiri braktis LSI: Jemi në koalicion me qytetarët! Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri ka hapur Asamblenë Kombëtare të selisë rozë. Tahiri deklaroi se kjo
Panariti flet për deklaratat e Tahirit: Le të flasin qytetarët... “Kriza politike aktuale që ka mbërthyer vendin, zgjidhet vetëm përmes dialogut” Kështu ka deklaruar nga Pogradeci, Mi
Tahiri mesazh Metës: Ne luajmë, ne fitojmë (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri po kalon fundjavën në Pezë duke luajtur volejboll me të rinjtë e FRESH. Ashtu
Stresi i habit të gjithë: Me Saimir Tahirin mund të... Reperi shqiptar, i njohur si “Stresi”, i ftuar mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë” ka folur lidhur me arsyet e ndalimit ka
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.