999 rezultate për

tafili

I dënuar me dy burgime të përjetshme, Tafili përdor skemën e Dokles për t' ia hedhur dënimit Admir Tafili ka kërkuar që të përdorë skemën e Indrit Dokles për të përfituar ulje dënimi, kërkesë kjo që është refuzuar
Nga Genc Tafili, Ilir Paja e Endrit Dokle: Kjo është gjyqtarja që liroi të dënuar të rrezikshëm Gjykata liroi dy ditë më parë Endrit Doklen, i dënuar fillimisht me burgim të përjetshëm. Gjyqarja që dha vendimin ës
Arratisja që alarmoi Shqipërinë, si "thyen" burgun Gëzim Toma dhe grupi i Admir Tafilit Gëzim Toma ka tentuar sërish që të fitojë lirinë, ndërkohë që e kishte gëzuar atë disa kohë kur doli me gjashtë të tjerë
Kontroll blic në burgje, Admir Tafili dhe 3 të dënuar të tjerë kapen me telefona Gjatë një kontrolli blic të zhvilluar në disa institucione të vuajtjes së dënimit, policia ka kapur me telefon disa pers
EMRAT/ Kush janë 14 shqiptarët e arrestuar në Itali për trafik droge Policia italiane ka shkatërruar mëngjesin e sotëm një grup të strukturuar kriminal me aktivitet në trafikun e drogës.
Vllaznia nuk njeh kundërshtar. mposht edhe Dinamon Vllaznia ka triumfuar në “Loro Boriçi” ndaj Dinamos me rezultatin e pastër 2-0 në supersfidën e Grupit A të Kategorisë s
Hetuesi “Tafili” rrëfen se si është zbuluar plani për sulm terrorist “Tafili” ishte nofka e policit hetues, i cili përmes videolinkut ka rrëfyer para gjykatës rreth përgatitjes së një sulmi
I dënuar për vrasjen e Arben Zylyftarit, KLD verifikon lirimin e Tafilit Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka nisur procedurat për verifikimin e vendimit të Gjykatës së Krujës, e cila të martën lir
Lirimi nga burgu i Genc Tafilit, reagon ashpër Meta Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lirimit nga burgu të Genc Tafilit. Në një reagim zyrtar për mediat thuhet se Met
Vrau Arben Zylyftarin, lirohet nga burgu pas 17 vitesh Genc Tafili Është liruar me kusht nga burgu Genc Tafili. Ai është arrestuar në vitin 2000 dhe ka kryer plot 17 vite burg. Genc T
EMRI/ Ekstradohet nga Italia skafisti i tragjedisë së 9 janarit në Otranto Është ekstraduar në Shqipëri një nga skafistët e tragjedisë së 9 janarit në Otranto. Mësohet se ai quhet Elton Tafil
Kupa e Shqipërisë/ Osmani bën Salihin, Tafili nderon Vllazninë (VIDEO) Laçi nuk ka mundur të bëjë surprizën në sfidën e parë, pasi ka barazuar 1-1 me Skënderbeun në sfidën e aprë çerekfinale.
Admir Tafili përfiton nga amnistia Admir Tafili, i dënuar me burgim të përjetshëm dhe aktualisht i pandehur në një proces gjyqësor ku akuzohet për porositj
Banda e Tafilit/ I mbijetuari i atentatit: Nuk i njoh! Gjatë dëshmisë së sotme në sallën e gjyqit, i mbijetuari nga atentati i bandës së Admir Tafilit, shtetasi Edmond Çakmash
DETAJET/ U nis të vriste vëllanë, 40-vjeçarit iu bë atentat nga grupi i Admir Tafilit Roland Ccakmashin e shpëtoi vetëm një telefonatë në drejtim të Policisë së Tiranës pas një konflikti me të vëllanë për n
Banda e Tafilit/ Dëshmon fëmija që pa autorin e vrasjes se Brahim Manit Në gjyqin ndaj bandës së Admir Tafilit për vrasjen e Ibrahim Manit, fëmija 12-vjeçar i cili dikur dëshmoi se e kishte pa
Gjyqi i vrasësve me pagesë/ Tafili: Kristi Pine më sillte celularë në burg Kreu i bandës që akuzohet për vrasje me pagesë, me porosi dhe nga burgu, Admir Tafili, ka dëshmuar sot për njohjen e tij
Ekstradohet nga Gjermania anëtari i bandës së Tafilit Policia bën me dije se ka mbërritur në Rinas anëtari i bandës së Admir Tafilit, ekstraduar nga Gjermania. “Dritan Pek
Arrestohet në Gjermani vrasësi me pagesë i bandës së Tafilit Një nga anëtarët e bandës së Tafilit është arrestuar në Gjermani, i cili dyshohet se është vrasës me pagesë. Sipas polic
Pranga 25-vjeçarit në Elbasan, pjesë e grupit të Admir Tafilit Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një prej anëtarëve të bandës së Admir Tafilit, i cili ishte i shpallur në kërkim.