999 rezultate për

tafaj

Mustafaj komenton kritikat e Berishës ndaj Bashës: Ka dhënë sinjale edhe më parë Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj, ka folur për situatën në këtë parti, një ditë pasi ish-
Falsifikonin letërnjoftimet, kapen në flagrancë 2 shtetas në Tiranë Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, me metoda speciale të hetim
Ish deputeti i PD me akuza të rënda: Lulzim Basha votoi pro Gramoz Ruçit! Pas votimit të kreut të Kuvendit ditën e sotme, ku Gramoz Ruçi u zgjodh me 80 vota dhe se dy prej tyre kanë ardhur nga r
Mustafaj zbulon arsyet pse Bregu refuzoi postin te kabineti "Rama 2" Besnik Mustafaj, një nga kritikët më të mëdhenj të Bashës në PD, i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në
Blendi Fevziu kthim pas në kohë, kujton debatin e para 17 viteve Mustafaj-Rama Moderatori i njohur dhe shumë i diskutuar Blendi Fevziu është bërë nostalgjik dhe është kthyer 17 vjet pas në kohë kohë
“Bomba” e ish-ministrit të PD: Basha nuk i njeh fare një pjesë të deputetëve që zgjodhi Ish-ministri i PD dhe një prej kritikëve të Lulzim Bashës, Besnik Mustafaj ka deklaruar se kryedemokrati nuk i njeh dhe
"Besnik Mustafaj, kundër Bashës se nuk ia bëri djalin deputet", reagon i biri i shkrimtarit Për disa javë më radhë, Besnik Mustafaj është angazhuar në grupin anti-Basha, ndërkohë që sëfundmi qarqe të caktuara në
Mustafaj "çmonton" Bashën: Gjithçka e vendosur, ja me sa vota fiton Publicisti dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike, Besnik Mustafaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve t
"Nuk të shoh dot të dytin pas Patozit", Mustafaj i kthen përgjigje komentuesit Ish ministri dhe ish deputeti demokrat, Besnik Mustafaj mungoi në takimin e djeshëm në Korçë të grupit anti-Basha, ku As
Në kazino me Patozin, Mustafaj rrëfen të vërtetën: Po, kam luajtur Pasi faqja e njohur në Facebook Lolita bëri një post ku sipas saj shihej ish-ministri i Berishës, Kastriot Mustafaj me i
Besnik Mustafaj zbulon “sekretin” e madh të Berishës Ish-ministri i PD-së, Besnik Mustafaj, i cili bën pjesë në lëvizjen e re brenda PD-së, të iniciuar nga Astrit Patozi ka
Mustafaj në Durrës: Gjeta demokratët e '97, do t’i rezistojmë katastrofës në PD Ish-ministri i PD-së Besnik Mustafaj ka qenë një nga pjesëmarrësit dhe referatët e takimit të djeshëm të grupit anti-Bas
“Rama po tenton të marrë PD-në”, çfarë po kurdisin në Durrës kritikët e Bashës? Kritiket e Bashës janë mbledhur sot në pallatin “Aleksandër Moisu” në Durrës për të diskutuar për lëvizjen opozitare bre
Basha apo Selami? Mustafaj: Demokratët s’kanë zgjidhje… Demokrati Besnik Mustafaj ka reaguar sërish në lidhje me situatën brenda PD-së. Mustafaj ka shfaqur kritika të rënda
Ish-ministri i PD nuk kursehet ndaj Bashës: Përgjegjës për situatën në parti Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj, ka komentuar situatën në këtë parti, një ditë pasi Krye
Basha s’ka “ngrirë”, po përdor partinë? Besnik Mustafaj është shprehur se është koha për ulje tensionesh brenda demokratëve dhe të kuptohet që grupi kritik kund
Mustafaj akuzon Bashën për lojë të pistë: Po përjashton rivalët nga gara Ish-themeluesi i Partisë Demokratike Besnik Mustafaj ka reaguar në lidhje me ndryshimet e fundit në Selinë Blu. Pas
Besnik Mustafaj shpërthen ndaj Bashës: Nuk ke më të drejtë të hysh në zyrë Një panel analistësh dhe gazetarësh të ftuar në studion e lajmeve në News 24 kanë komentuar deklaratën e kryedemokratit
Në mëngjes kërkoi "kokën e tij", Mustafaj rrëfen telefonatën me Bashën Ish-ministri i Jashtëm në qeverinë Berisha Besnik Mustafaj pas shkrimit të fortë kundër kryetarit të PD-sës LUlzim Basha
Ministri i Berishës kritikon Bashën për listën: Daltë e hajrit Lista e PD për zgjedhjet e 25 qershorit ka shkaktuar pakënaqësi të mëdha në rradhët e demokratëve. Ish-ministri i Ja