999 rezultate për

tabu

E kolme dhe me shami, modelja që po thyen tabu (FOTO LAJM) Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” pasi u zgjodh nga marka PrettyLitt
172 ndeshje me formacione të ndryshme, Guardiola thyen "tabunë" sot Sot në orën 13:30 është planifikuar për t’u zhvilluar sfida mes West Ham United dhe Manchester Cityt. Kjo është ndeshja
Fitoi për herë të 6 Championsin, Bayern thyen tabu Suksesi madhështor i Bayernit në Ligën e Kampioneve shënon një tjetër arritje të jashtëzakonshme për kampionët më të rin
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Deputeti socialist pro listave të hapura: Nuk duhet të jenë tabu Deputeti i Partisë Socialiste, Adnor Shameti ka mbështetur listat e hapura me një postim që ka bërë në rrjetin social Fa
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
5 klishe për gratë dhe marrëdhëniet intime që kanë thyer tabutë Për gratë, seksi është më pak i rëndësishëm, gratë mëkatojnë shumë për romancën, gratë nuk bëjnë seks pa dashuri, etj. T
Fjoralba Ponari pyetet për virgjërinë, ja përgjigja e saj Moderatorja në Top Channel, Fjoralba Ponari, ka ndarë me fansat në Instagram idetë e saj rreth virgjërisë. "Si mendon
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
Nënat e famshme shqiptare që kanë thyer "tabun" e të ushqyerit me gji në publik (FOTO LAJM) Kohë më parë, mamatë që i jepnin gji fëmijëve të tyre në ambiente publike gjykoheshin nga një pjesë e madhe e njerëzve,
Dy muaj të tjerët pataburgim për serbin e akuzuar për krime lufte në Kosovë Të dyshuarit për krime lufte Zoran Gjokiq nga Peja, i është zgjatur paraburgimi edhe për dy muaj me dyshimin se gjatë lu
Edhe Franca thyen tabunë, një femër do gjykojë në Ligue 1 Revolucion në futbollin francez. Federata Franceze ka vendosur që një femër të gjykojë një ndeshje të Ligue 1. Bëhet fja
"Po! Jam ku*vë po ti?", gazetarja thyen tabutë Gazetarja Erjona Rusi përmes një shkrimi të publikuar kohët e fundit ka ‘’goditur’’ pikërisht një nga tematikat që konsi
3 dekada pa fitore në "San Siro", Inzaghi: Të thyejmë tabunë ndaj Milanit Lazio nuk fiton në San Siro ndaj Milanit prej viti 1989. Në prag të ndeshjes kundër Milanit ka folur Simone Inzaghi i s
Memet në rrjet "kryqëzojnë" Buffonin (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve është bërë tabu për Gigi Buffon. Pas eliminimit sensacional të PSG-së nga Manchester United ka f
Hoti godet Shpend Ahmetin: Bashkëkryesues dekorativ i grupit negociator Kreu i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti akuzon bashkëkryesuesin e ekipit negociator, Shpend Ahmetin se i ka h
Theu tabutë vite më parë, modelja shqiptare shtatzënë Ish-miss Kosova, shtatzënë për herë të parë! Ajo shquhet për pozat e saj të guximshme shumë vite më parë kur të tjerë nu
Thaçi: Po flasim për tema tabu Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe sot ka dalë para mediave për të folur në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Ai