999 rezultate për

tableta

Lazim Destani dhuron qindra tableta për nxënësit në nevojë në Shqipëri Qindra tableta, donacion i Kompanisë “Ecolog International” dhe familjes së filantropit Lazim Destani, mbërrijnë në Shqi
Ruçi pajis deputetët me tableta, 8.4 mln për sistemin e votimit Përveç pagava të larta dhe benefiteve që ofron statusi i deputetit, këta të fundit kanë edhe të gjitha lehtësisë për të
E shpërndante në shkolla, shkodrani kapet me 990 tableta ekstazi (VIDEO) Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në afërsi të shkollave dhe Universitetit, këtë
Gjithë jetës suaj, i keni pirë ilaçet gabim Disa tableta janë të lehta për gëlltitje pa ujë, por në qoftë se ju e praktikoni këtë mënyrë, është e dëshirueshme që të
Magjia që bën aspirina në flokët tuaj Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshëm dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me elimin
Magjia që bën aspirina në flokët tuaj Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshëm dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me elimin
I pini ilaçet pa ujë? Mos e bëni më kurrë! Rekomandimi i mjekëve është që bashkë me tabletën të merrni një sasi të caktuar lëngu. Megjithatë, disa edhe nuk i pë
Tabletat dhe smartphone, shkaktarë të kancerit të lëkurës Telefonat celularë, tabletat apo edhe laptopët në rast se janë në kontakt me diellin, shkaktojnë kancer në lëkurë, paral
Tabletat dhe smartphone, shkaktarë të kancerit të lëkurës Telefonat celularë, tabletat apo edhe laptopët në rast se janë në kontakt me diellin, shkaktojnë kancer në lëkurë, paral
Tabletat dhe smartphone, shkaktarë të kancerit të lëkurës Telefonat celularë, tabletat apo edhe laptopët në rast se janë në kontakt me diellin, shkaktojnë kancer në lëkurë, paral
Fuqia mrekullibërëse e aspirinës, duhen vetëm 3 tableta dhe pak ujë Aspirinën, përpos përdorimit si antiinfamator, mund ta përdorim dhe si maskë.Për këtë mjaftojnë tre aspirina dhe pak ujë
SKANDALOZE/ Ministria e Shëndetësisë i paguan 300% më shtrenjtë barnat Ministria e Shëndetësisë (MSH) e ka rekomanduar nënshkrimin e kontratës me kompaninë fituese për furnizim me tableta “Im
Këto janë efektet e tabletave te fëmijët Matematika për fëmijët, anglishtja dhe aftësitë e komunikimit përfitohen nga fëmijët nëse përdorin taletë në shkollë në
Tabletat bombë, “projekti” më i ri nga ISIS I ashtuquajturi “Shteti Islamik” po eksperimenton me eksplozivë të rinj që mund të fshihen në pajisje elektronike si tel
Përdorimet e aspirinës që nuk i kishit ditur më parë Lehtëson irritimin e lëkurës nga pickimi i insekteve: Nëse jeni pickuar nga ndonjë insekt, vendosni në zonën e picku
Ilaçe nga Shqipëria në Norvegji, çifti fshehu 3 mijë tableta në komardare Policia në Portin e Durrësit ka arritur të identifikojë një rast kontrabande me ilaçe "Diazepam". Pas dyshimeve, pol
Facebook me një miliard përdorues Facebook është ndër rrjetet me të përdorura në gjithë botën. E siç mund të imagjinohet shifrat janë të frikshëm. Mbr
Ja sa kushtojnë tabletat e 130 deputetëve Sipas të dhënave të publikuara në Byronë për furnizime publike, biznesin për pajisjen e deputetëve me tableta e ka marrë
Tableta për studentët, Kuvendi diskuton ligjin Propozim-ligji për dhënie të bonove me procedurë të shkurtuar, është në rend dite të seancës së 40-të të seancës kuvendo
Tableta me rreze dielli, së fundmi në treg Ekipi inovativ i projektimit Goliath Djevre dhe Quentin Ballou arritën të “paketojnë” rrezet e diellit në tableta, një p