999 rezultate për

tabelave

Kryetari i Finiqit reagon greqisht pas heqjes së tabelave skandaloze Kryetari i Bashkisë Finiq, Leonidha Hristo ka reaguar pas heqjes së tabelave që institucioni vendor i drejtuar nga ai i
Heqja e tabelave dygjuhëshe, reagon partia e Dules dhe OMONIA Heqja e disa tabelave dygjuhëshe në zonën e Finiqit ka sjellë reagimet e partive PBDNJ dhe OMONIA greke, të cilat e kons
S'ka më xhirim gomash, BE merr vendimin drastik për shoferët e "çmendur" Ky është një lajm i keq për shoferët që e kanë qejf shpejtësinë dhe "vdesin" t'i thyejnë pak rregullat. Parlamenti E
Tabela me emrat e rinj, pas publikimit në Gazetën Zyrtare Procedura për riemërimin e autostradës “Aleksandri i Madh” të Korridorit 10 dhe aeroportit “Aleksandri i Madh” në Shkup
Tabelat në tre gjuhë, heqje e vëmendjes së publikut nga vdekjet e foshnjave Sipas VMRO-DPMNE-së vendosja e tabelave në tre gjuhë në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” është një tentim i ministrit aktua
Dëmtohen në Strugë tabelat udhëzuese në shqip Disa tabela rrugore në gjuhën shqipe në dalje të Strugës në drejtim të Ohrit ende janë të shkarravitura. Por, jo ve
Vijon aksioni i INUK për heqjen e tabelave të reklamave Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar vijon aksionin për heqjen e tabelave të reklamave të vendosura në mënyrë të
INUK, aksion për heqjen e tabelave reklamuese Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar vijon aksionin për largimin e tabelave reklamuese nga akset e ndryshme rrugo
Kundër tabelave rrugore në shqip Komuna Vevçan që kufizohet me Strugën kërkon heqjen e tabelave treguese të rrugëve të shkruara edhe në gjuhën shqipe. E
KQZ, vijon mbërritja e tabelave të rezultateve Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve vijojnë të mbërrijnë proceverbalet me tabelat e rezultateve të nxjerra nga çdo Komis
Nxitje për heqjen e tabelave në shqip Mediat maqedonase po nxisin dhe bëjnë thirrje për heqjen e tabelave dygjuhësore në maqedonisht dhe shqip të vendosura në
Ban Ki-moon vlerëson marrëveshjet e dala nga dialogu Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-moon në raportin e tij të fundit ka vlerësuar përmbushjen e pjes
PS, kërkesë-ankimore për pavlefshmëri Partia Socialiste do të dorëzojë në Kolegjin Zgjedhorë të martën kërkesën ankimorë për rezultatin përfundimtar të zgjedh
KQZ diskuton për rezultatet e tabelave të KZAZ-ve Sërish mblidhet KQZ-ja. Anëtarët e KQZ-së po diskutojnë për rezultatin e tabelave të KZAZ-ve dhe ankimimet e partive për
Tirana ende pa fitues zyrtar UPDATE 11:14 - Në një konferencë për shtyp Kryetari i KQZ-së Arben Ristani ka deklaruar se nuk do të shpallet rezultati
Daçiç kritika Kosovës për targat e reja Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Ivica Daçiç ka kritikuar vendimin e autoriteteve të
Tirana mbushet me tabela rrugore drejt qyteteve të Europës Në rrugët kryesore të Tiranës janë vendosur sot në formën e tabelave rrugore, shenjat lajmëruese për udhëtimin në kryeqy