999 rezultate për

tabaku

Tabaku: Inceneratori i Tiranës, vjedhja më e madhe në 30 vite (VIDEO) Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku, ka denoncuar inceneratorin e Tiranës si korrupsionin më të madh të menaxhimit të mbet
Tabaku nxjerr shifrat: Inceneratorët e miqve të Ramës do zhvasin 400 milion euro nga shqiptarët Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku akuzon se inceneratorët po i marrin shqiptarëve 400 milionë euro nga
Del lista, kush janë 140 kandidatët e PD-së në qarkun e Tiranës Janë zbardhur emrat e 140 kandidatëve të mundshëm për deputetë nga ana e PD-së në qarkun e Tiranës. Ndërkohë që nga
U shpall fajtore për shpifje ndaj Veliajt, Tabaku: Pse gjyqtarët vendosën kundër meje Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, e cila e shpal
Veliaj fiton gjyqin ndaj Tabakut, jepet gjoba për ish-deputeten Kryebashkiku i Tiranës Erion Veliaj, ka fituar gjyqin për shpifje përballë ish-deputetes së PD-së Jorida Tabaku. Më
"Ramavirusi që vret bizneset", mbyllen qindra dyqane në Tiranë Ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama bëri me dije se po diskutohet që të hiqen plotësisht taksat për biznesin e vogël
Tabaku bën parashikimin: Shqipëria do të kthehet 15 vjet pas Banka Botërore ka publikuar një raport të fundit ku analizohet se shkalla e varfërisë në Shqipëri mund të rritet me 4 de
Tabaku-Ramës: Plani yt nuk prek lekët e oligarkëve, por fut në borxh shqiptarët Demokratja Jorida Tabaku ka publikuar një postim në rrjetin social Facebook ku deklaron se akti normativ i publikuar sot
Tabaku nxjerr të dhënat: Për 5 PPP do paguhen 250 milion euro më shumë (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka publikuar sot një video ku thotë se plani ekonimik i qeverisë ësht
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e
Tabaku apel Ramës: Anulo koncesionet dhe PPP për të rindërtuar Shqipërinë Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku i ka bërë thirrje kryeministrit Edi Rama që të anulojë koncesionet dh
E paditi Rama, kjo është gjoba që mori Jorida Tabaku Gjykata e Tiranës ka gjobitur me 300 mijë lekë të reja Jorida Tabakun, ish-deputeten e PD-së. Ndaj tij kishte ngritur pa
Dështimi me negociatat, reagon PD: Fajin e ka Rama, të dorëhiqet Mbi vendimin e mosdhënies së PO-së për çeljen e negociatave të Shqipërisë me BE-në ka reaguar ish-deputetja Jorida Tabak
Tabaku: Kuvendi është kthyer në noter të qeverisë, skandali me ligjin për Korporatën e Investimeve Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka komentuar projektligjin e qeverisë për Korporatën e Investimeve Shqiptare duke
Tifozet më të bukura të "Tironës", binjaket e Jorida Tabakut nën fanellën bardh e blu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndeshja, Tirana-Partizani u shoqerua me një incident të fortë që para nisjes. Tifozët u përfshinë në
Tabaku: Fati Shqipërisë është Europa! Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka reaguar sot përsa i përket vendimit të Bundestagut, lidhur me kush
Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v
Tabaku: Këto nuk janë as zgjedhje as votime, pjesëmarrja tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me tabelën e zgjedhjeve të bërë publike nga Komisioni Qëndro i Zg
Jorida Tabaku: Bojkotojeni farsën e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku tha në një dalje për mediat se Rama është duke tentuar të rrisë numri
Skandali Milot-Balldren shkon në BE Demokratët kanë riparë koncesionin e rrugës Milot-Balldren dhe ngrenë hije dyshimi mbi kompaninë fituese pasi rezulton t