999 rezultate për

tĂra

Futbollistët futen në fushë me rroba ushtarake, kjo është arsyeja (VIDEO) Skuadra e Rizespor ka befasuar të gjithë në prag të sfidës kundër Alanyasporit në Superligën e Turqisë. Futbollistë t
Rama e puthi në ballë, kush është veterani 100-vjeçar që mori pjesë në Kongresin e PS-së Ziqiri Mero, 100 vjeç, u ngjit sot në skenën e Pallatit të Kongreseve, si delegati më i moshuar i Kongresit, por u preza
KORONAVIRUSI/ Rritet numri i të prekurve në Itali, shkon në gjashtë numri i fëmijëve Vijon të rritet numri i të prekurve me koronavirus në Itali. Mediat italiane shkruajne se sipas të dhënave të fundit nu
Prapë? Morena Taraku ndryshon look dhe fansat u "çmendën" (VIDEO) Nuk numërohen rastet kur këngëtarja Morena Taraku ndryshon look-un e saj. Thuajse çdo muaj atë e kemi parë me një ngj
Rikthehet "taramelja" e Piter Panit, por Xheisoni nuk Ă«shtĂ« mĂ« ai qĂ« njihni (VIDEO) “Taramelja” nuk Ă«shtĂ« mĂ« ai qĂ« njihni. Jo vetĂ«m qĂ« Ă«shtĂ« njĂ« vit mĂ« i rritur, por edhe me njĂ« shkronjĂ« mĂ« tepĂ«r. Xheison
Me armë në brez dhe municion luftarak, si u kap i riu në Kamëz Sinjalizimi i policisë nga qytetarët ka çuar në pranga një 26 vjeçar në Kamzë, i cili mbante armë pa leje. I riuë shtë k
MbĂ«shtjellĂ« vetĂ«m me peshqir, Morena Taraku "trullos" ndjekĂ«sit (FOTO LAJM) Modelja, Morena Taraku muajve tĂ« fundit u pĂ«rfol pĂ«r skandalin me veturĂ«n ‘’Bentley’’. Sikur tĂ« mos mjaftonte kjo, mo
Audiot me të shara banale e kërcënime vetëvrasjeje, reagon Morena Taraku (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë në media u publikua audio e bisedës së një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.
"Nxehet" keq Mesdheu, anije ushtarake nga e gjithë bota mblidhen në jug të Qipros (FOTO LAJM) Mesdheu është një ndër detet më të militarizua kohët e fundit dhe kjo e ka një shpjegim. Konflikti në Siri si edhe përpl
ÇfarĂ« po ndodh me Trump, shkon papritur nĂ« Spitalin Ushtarak Vizita e pa njoftuar e Presidentit Donald Trump nĂ« QendrĂ«n KombĂ«tare MjekĂ«sore Ushtarake Walter Reed fundjavĂ«n e kaluar
Rrëzohet helikopteri ushtarak në detin Adriatik Një helikopter ushtarak i Kroacisë ëqshtë rrëzuar ditën e sotme gjatë stërvitjes në detin Adriatik. Ngjarja u konfirm
Roma dhe Lazio ndajnë pikët, Starakosha bën gafën absurde (VIDEO) Roma dhe Lazio kanë ndarë pikët duke barazuar 1-1 në Olimpico. Vendasit shënuan të parët me Dzeko teksa në këtë rast
Irani apo SHBA-ja? Njihuni me ushtritë më të fuqishme në botë (FOTO LAJM) Për fat të keq, shumë vende e kanë testuar fuqinë e tyre ushtarake përmes konflikteve dhe betejave përgjatë historisë.
Mami 31-vjeçare, kush është biondja bukuroshe që ruan Putin (FOTO LAJM) Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë. Ajo ësh
Ishte e vjedhur, zbardhet e vërteta e makinës super luksoze të Morena Tarakut (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa kohësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Kush është ushtaraku misterioz në fotot e Metës (FOTO LAJM) Kreu i shtetit Ilir Meta gjatë vizitës aë sotme në Izrael ndaloi dhe në bazën ushtarake të Ramlës, pjesë e Forcave izrae
Anije luftarake e ndërthurur me atë kozmike, njihuni me "bishën" që pritet të pushtojë oqeanet (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e mjeteve lundruese, Elena Nappi, zbuloi projektin e saj të një jahti që shndërr
Nesër e hënë, si pritet të jetë moti në ditët në vazhdim Java që vjen pritet të rikthejë sërish diellin. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, nga e hëna do të ketë mot të kth
Municione luftarake e hashash, burg për infermierin "gangster" në Tepelenë Gjykata ka dhënë masën e sigurisë "burg pa afat" për infermierin Dine Kika, i cili u arrestua para tre ditësh për armëmb
Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale. Përmes fotove të publikuara