999 rezultate për

tĂnd

Gazetarja shqiptare bie nga mushka gjatĂ« stand-upit Gazetarja Ilnisa Agolli ishte e ftuar nĂ« studion e “FtesĂ« nĂ« pesĂ«â€ me Bieta Sulon, pĂ«r tĂ« folur mĂ« shumĂ« rreth programit
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Treni del nga shinat në Gostivar Për shkak të shembjes së dheut në hekurudhën në Llakavicë sot në mëngjes nga shinat ka dalë një tren udhëtarësh i cili l
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Formacionet zyrtare: Skënderbeu-Partizani, Gega befason me Rexhepin dhe rolin e Atandës Kampionati shqiptar rinis sot me ndeshjen Skënderbeu-Partizani. Në stadiumin e Korçës pritet një ndeshje shumë e fortë,
Tenori i njohur nga Kosova nxjerr foton kur ka luftuar kundĂ«r serbĂ«ve Tenori kosovar me famĂ« botĂ«rore, RamĂ« Lahaj, ishte pjesĂ« e UshtrisĂ« Çlirimtare tĂ« KosovĂ«s. KĂ«tĂ« e bĂ«ri tĂ« ditur vet ai p
INTERVISTA/ Berisha: Hashim Thaçi po e valëvit flamurin e Serbisë së Madhe me Edi Ramën iniciator Ish-presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha, ka goditur edhe një herë fuqishëm idenë e presidentit të Republikës së Kosovë
"UEFA vepron me dy standarde, pse Ramos nuk ka fatin e JashanicĂ«s?" Gazeta prestigjoze spanjolle ‘’Mundo Deportivo’’ e cila Ă«shtĂ« pranĂ« klubit tĂ« BarcelonĂ«s ka cituar njĂ« shkrim bombĂ«,teks
Mundo Deportivo: UEFA vepron me dy standarte, pse Ramos nuk ka fatin e JashanicĂ«s Gazeta prestigjoze spanjolle ‘’Mundo Deportivo’’ e cila Ă«shtĂ« pranĂ« klubit tĂ« BarcelonĂ«s ka cituar njĂ« shkrim bombĂ«,teks
TifozĂ«t e Lazios nderojnĂ« me banderolĂ« terroristin Kacifas NĂ« ndeshjen e zhvilluar nĂ« ‘’Olimpico’’ tĂ« RomĂ«s midis Lazios dhe Milanit e cila pĂ«rfundoi 1-1 spikati dicka e pazakontĂ«
A u liru Kostandin Xhuvani? Reagon Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve Ditën e sotme ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi një denoncim ku thuhej se një vrasë i 5-fishtë ishte liruar nga bu
"Superskandal! Lirohet vrasësi i 5-fishtë, Kostandin Xhuvani" Ish-kryeministri, Sali Berisha së funmdi ka postuar një denoncim të një qytetari ku thotë se "një vrasës i pesfishtë ësh
Zaev reagon për vdekjen e vajzës në Gostivar Kryeministri Zoran Zaev, duke shprehur shqetësimin për tragjedinë që ndodhi në Gostivar, ku një 17 vjeçare humbi jetën n
Me arkivol hapur dhe flamurin grek, ceremoni horror për Kacifasin në Bularat (VIDEO) Familjarët e Kostandinos Katsifas kanë tërhequr pas 10 ditë pas vrasjes trupin e pajetë të Kostandinos Katsifas nga morg
Policia greke vjen në Tiranë për vrasjen e Kacifas, çfarë u bisedua me Policinë e Shtetit Vrasja e Kostandinos Kacifas nga RENEA gjatë një hskëmbimi zjarri, ka bërë që pala greke të dërgojë disa përfaqësues nga
Habit motra e Kaçifas, del kundër videos së publikuar (VIDEO) Ermioni Kaçifas, motra e të ndjerit Kostandino Kaçifa, ka folur për televizionin grek Ant1 për ngjarjen e rëndë që ndodh
I dukej vetja "rambo", plani i terroristit ishte vrasja e policëve dhe ikja në Greqi Efektivët e policisë shqiptare RENEA, nuk kishin asnjë mundësi tjetër se si të vepronin ndryshe, në mënyrë që të shmangn
TĂ« afĂ«rmit e Katsifas: BĂ«ri budallallĂ«k, po abuzohet shumĂ« me tĂ« Kunati i Konstandin Kaçifas thotĂ« se veprimi i tij ishte i pamenduar dhe kĂ«rkoi qĂ« ngjarja tĂ« mos politizohet. “Media
U vra pasi qëlloi mbi policinë, zbulohet e shkuara kriminale e Kostandinos Kaçifas Kostandinos Kaçifas, minoritari grek i vrarë dje nga forcat RENEA pasi qëlloi mbi policinë, rezulton se ka qenë ndaluar