E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

szczesny

"Tërbohet" Szczesny: Jam portieri më i mirë në botë dhe në histori Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, e ka thënë me shaka se ai është portieri më i mirë në histori të futbollit, pa
Szczesny: Jam i lumtur për rikthimin e Buffon Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, i cili u paraqit në konferencën për shtyp në Nanjing sot, foli për kthimin e G
Juventus mbetët ekip gjigant, veprimi pas ardhjes së Buffon Nënshkrimi i ri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk është i interesuar të rimarrë shiritin e kapitenit, as numrin 1 në fa
Ylli i Juventusit bën për "ujë të ftohtë" të dashurën (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, i ka pushtuar ballinat pasi u fotografuar duke e tallur të dashurën e vet deri
"Buzëqesh" Allegri, Ronaldo i gatshëm për ndeshjen me Ajax-in Lajme të mirë për Massimiliano Allegrin, në prag të duelit të së mërkurës ndaj Ajax-it, i vlefshëm për çerekfinalen e UE
Szczesny, mund të kualifikohemi në çerek-finale mjafton të kopjojmë Ajax-in Portieri i Juventusit Wojciech Szczesny ka deklaruar sot se skuadra e tij mund të kualifikohet në fazën tjetër të Uefa C
Momenti që po bën xhiron e botës, çfarë i tha Ronaldo në vesh Szczesny Pak para gabimit të Higuain, Cristiano Ronaldo i është afruar Szczesny duke i përpëritur diçka në vesh. Ky momnet p
Pritja fenomenale e Szczesnyt ndaj Parejos (VIDEO) Szczesny sonte ka bërë një pritje fenomenale nga pika e penalltisë. Në minutën e 5’ shtesë, Rugani shkakton penallti
Juventus i bindur me Szczesnyn, portieri i ri do jetë zëvendësuesi i tij Që prej 1 dhjetorit të 2017-ës, Gigi Buffon nuk zbret më në fushë për shkak të një dëmtimi, por paraqitjet e shkëlqyera
Szczesny ka ëndërr të bëjë atë që bëri Strakosha Vojçek Szczesny në një intervistë të dhënë ditën e djeshme, polaku ka pranuar se në fillimet e tij ka pasur një tjetër p
Pirlo: Do triumfojmë në fund Juventusi ka dominuar në këto gjashtë vitet e fundit në Serie A, duke fituar po aq herë titullin e kampionit. Ish-mes
Wenger arsyeton largimin e Wojciech Szczesny Arsene Wenger beson se një lëvizje drejt Juventusit është e drejtë për karrierën e Wojciech Szczesny. Polaku ka përparua
Szczesny tregon atsyen se përse zgjodhi të transferohej tek Juventus Blerja më e re e Juventsuit ka folur sot në një konferencë për shtyp. Portieri polak ka shpjeguar arsyet se përse zgj
Szczesny bëhet gati për tu nisur në Torino Juventus janë të gatshëm për të mirëpritur Wojciech Szczesny. Klubi kampion i Italisë, po përcakton detajet përfundi
Arsenali lë jashtë yllin e skuadrës, por... Arsenali nuk e ka ftuar në para sezon portierin, Wojciech Szczesny, duke dhënë sinjale kështu për një largim të mundshë
Buffon zyrtarizon Szczesny-in, lajmëron tërheqjen nga futbolli Portieri i Juventus, Gianluigi Buffon e ka pranuar se pas një viti mund të tërhiqet nga futbolli i luajtur. Ikona e port
Juventus zgjedh Szczesny si pasuesin e Buffon Juventus këto sezone duhet të mendojë për zëvendësuesin ideal të pikës së tyre më të fortë. Buffon është afër tërheqe
Pas Szczesny-it, Juventus bën gati blerjen e dytë në merkato Juventus e ka bërë blerjen e parë për sezonin e ardhshëm, dhe ai është portieri Szczesny. Bardhezinjtë nuk ndalen me kaq
Zyrtare, Szczesny blerja më e re e Juventusit Juventus direkt pas mbërritjes në Torino duarbosh, ka filkuar punët për forcimin e ekipit dhe blerja e tyre e parë
“Akoma kam makthe nga goli i Higuain” Portieri i Roma-s Wojciech Szczesny ende e sheh në ëndërr golin e Higuainit t ë shënuar gjatë këtij sezoni. Sulmuesi a