999 rezultate për

syze

Ekspertët: Personat që mbajnë syze ka më pak shanse të infektohen me COVID-19 Personat që mbajnë syze kanë më pak shanse që të infektohen me COVID-19. Në shpërthimin e pandemisë ekspertët bënin t
Si të shmangni "mjegullën" tek syzet kur mbani maskë? Për ata që mbajnë syze, mbajtja e një maske në fytyrë paraqet një problem të madh: avullin. Nëse jeni mësuar të vendosni
Nga bizhuteritë e kushtueshme deri te syzet, Maradona si një ikonë mode (FOTO LAJM) Diego Armando Maradonas wshtw nderuar edhe nga bota e modës duke e kujtuar atë veç të tjerash edhe si një ikonë stili dh
"Amazon" prezanton syzet inteligjente "Echo Frames" Kompania "Amazon" sjell syzet e saj inteligjente në treg. Ato quhen "Echo Frames" dhe pas një faze eksperimentimi, ta
Syzet, stilolapsi apo këmishat: Sendet që Koço Devole la mbi tavolinën e punës (VIDEO) Ndarja nga jeta e artistit Koço Devole ishte një humbje e madhe për familjarët, miqtë, kolegët dhe ata që e donin artin
Si të shmangni "mjegullën" tek syzet kur mbani maskë? Për ata që mbajnë syze, mbajtja e një maske në fytyrë paraqet një problem të madh: avullin. Nëse jeni mësuar të vendosni
"Aman mos i tregoni", Eduarti bën "pakt" me ndjekësit kundër Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i p
I tha "qorre" konkurrentes në Hell’s Kitchen, pendohet Renato Mekolli (VIDEO) Moderatori i "Hell's Kitchen", Renato Mekolli, është kritikuar së fundmi për sjelljen e tij të fundit ndaj konkurrentes
Me maskë dhe syze, Fjolla Morina del para gjykatës (VIDEO) 34-vjeçarja përfundoi në spital në momentin kur u arrestua dhe u transferua në policinë e Kukësit, pasi nuk ndihej mirë.
Shifër rekord, sa u shitën një palë syze të Mahatma Gandhi-t Një palë syze të Mahatma Gandhi janë shitur në një ankand me vlerën rekord prej 260 mijë paund. Syzet u shitën përmes
Si të dalloni syzet e diellit origjinale nga ato imitim Është koha ideale për të bërë zgjedhjen e duhur të syzeve të diellit, ndaj mos gaboni në zgjedhjen e tyre. Nuk po flasim
Pjesët e trupit që e zbulojnë inteligjencën tuaj më saktë se çdo testim (FOTO LAJM) Ne të gjithë kemi dëgjuar stereotipin se njerëzit që vendosin syze janë të zgjuar. Sipas një studimi të Universitetit të
7 mënyra të papritura për t’i bërë gjërat e vjetra përsëri të reja (FOTO LAJM) Pastë dhëmbësh për syzet Për të përmirësuar pamjen e syzeve mund të përdorni pastë dhëmbësh të zakonshëm pa kokrriza.
E pranon vetë Johnson, COVID-19 më ka lënë pasoja të rënda shëndetësore Për herë të parë, kryeministri britanik doli në një konferencë me syze. Gjatë konferencës ai deklaroi se nuk kishte p
Zëdhënësja e OFL-së heq dorë nga "maskimi", këtë herë shfaqet pa syzet e errëta (VIDEO) Mënyra sesi OFL zgjodhi të prezantohej në fillimet e aksionit, shkaktoi jo pak rrëmujë në rrjete sociale, ndërkohë që d
Mbi 1 mijë euro një palë syze, Arta Nitaj ndez komentet në rrjet Emri i aktores Arta Nitaj së fundmi është lakuar në mediat rozë më shumë se kurrë më parë, Vizitat e shpeshta në Duba
Si të dalloni syzet e diellit origjinale nga ato imitim Është koha ideale për të bërë zgjedhjen e duhur të syzeve të diellit, ndaj mos gaboni në zgjedhjen e tyre. Nuk po flasim
Biondja e OFL-së me syze, Lleshaj: S’jam marrë ndonjëherë me të Në intervistën për emisionin ‘Kjo Javë’ me Nisida Tufën në News24, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, foli edhe për zë
Agjentë me syze e kapuça, çfarë fshihet pas forcave të OFL (FOTO LAJM) E hëna e parë e muajit shkurt, solli në Shqipëri një lëvizje të re, atë të anti-KÇK. Menjëherë pas miratimit të paket
U përpoq të maskohej me syze, zbulohet identiteti i agjentes misterioze të OFL-së Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pr