999 rezultate për

syrit

Lotimi i syve, të gjitha arsyet përse ndodh dhe si të kujdeseni Lotët janë të rëndësishëm për shëndetin e syve. Ato i lubrifikojnë ato, i ushqejnë dhe mbrojnë shëndetin e tyre. Lotë
Berisha zbulon shkakun e skuqjes së syrit të Ramës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook, për syrin e skuqur të kryeministrit R
Mësoni pse ndonjëherë ju dridhet syri Dridhja e pakontrollueshme e syrit mund të jetë një nga veprimet më irrituese në trupin e njeriut. Është një veprim që
"Syrit" të "Air Albania" nuk i shpëton gjë, identifikohen shtetasit që dëmtuan dhe thyen karriget Nëpërmjet kamerave të sigurisë, policia ka arritur të identifikojë personat që kanë dëmtuar ambientet e stadiumit "Air A
Belinda Balluku filmohet me Arben Ahmetajn duke biseduar larg syrit të kolegëve Kemi parë vazhdimisht që ish-ministrat e shkarkuar nga Rama, më së shumti rrinë me njëri-tjetrin dhe kjo e ka një shpjeg
Rreziku i sëmundjes së zemrës ”shkruhet” në sy Thuhet se sytë janë dritarja e shpirtit. Por, ata gjithashtu mund të jenë një dritare për zemrën dhe të ndihmojnë në par
Anulohet shitja e Syrit të Kaltër! Jepet me qira Parku i Drilonit për një shumë qesharake Pas publikimit të kontratës për dhënien me qira të kabinave të drurit, tek Syri i Kaltër, Ministria e Financave ka pezul
Çfarë është gripi i syrit dhe si mund të kurohet Në vendin tonë po qarkullon një sëmundje që quhet keratokonjutiviti epidemik, ose gripi i syrit në gjuhën popullore.
Virusi i gripit të syrit, ISHP paralajmëron qytetarët Instituti i Shëndetit Publik paralajmëron qytetarët për një virus të ri që qarkullon këtë verë në vendin tonë. Virusi i
Çfarë ka brenda Syrit të Kaltër? Në një video të publikuar disa kohë më parë në Youtube, e cila është bërë sërish virale në rrjet, tregohen mrekullitë në
Përeç të tjerash dunapirja vret dhe shikim tuaj Duhanpirja është konsideruar një nga faktorët kryesorë që shkakton sëmundje të rënda në trupin e njeriut duke ndikuar më
Pirja e duhanit dëmton edhe sytë Specialistët në Britani të Madhe paralajmërojnë se miliona njerëz po vënë në rrezik shëndetin nga pirja e duhanit. Si
Mësoni arsyen pse syri juaj dridhet herë pas here Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën to
Çfarë ndodhë me beben e syrit kur shikoni dikë që dashuroni? E kemi vënë re shpesh që kur shohim dikë që dashurojmë na shkëlqejnë sytë, shkruan Albeu.com Por në këtë moment nuk n
Anët e këqija të penelit që nuk i thotë askush Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
Tentoi të bënte tatuazh në sy, modelja humbet shikimin Një modele amatore kanadeze mori guximin për t’iu nështruar një ndërhyrjeje ekstreme në sytë e saj dhe më pas u pendua.
Bëni kujdes nga përdorimi i penelit, rrezikoni shumë Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
E tmerrshme, në fytyrën e kësaj gruaje rritej një krimb Pasi një udhëtimi në Rusi, ku e pickuan shumë mushkonja, një grua 32-vjeçare e cila zgjodhi të mbetet anonime, vuri re n
Probleme me sytë? Nëse keni këto shenja, urgjent tek okulisti Sa shpesh kujdeseni për shëndetin e syve tuaj? Me siguri, vetëm atëherë kur duhet të picërroni sytë për të parë tele
Mund të duket bukur, por bëni kujdes me përdorimin e penelit Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë