999 rezultate për

syri

Hajdari nuk mban më: Erdha për të ndryshuar sistemin, këta i shkelin syrin njëri-tjetrit (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e Këshillit Politik mbi diskutimet për Reformën Zgjedhore.
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Një tjetër skuadër gjermane i ve "syrin" Milot Rashicës Performancat e zhvilluara nga Milot Rashica këtë sezon me fanellën e Ëerder Bremen, nuk kanë kaluar pa u vënë re nga klu
Nëse keni sy të skuqur këto ditë duhet të shqetësoheni Chelsey Earnest, një infermiere në Qendrën e Kujdesit të Jetës në Uashington, pretendon se sytë e kuq janë shenja ‘e vet
Ori Nebiaj tregon arsyen pse u largua nga PD-ja: Njëra ma kishte vënë syrin Moderatorja Ori Nebilaj, e ftuar në emisionin “Treshat” ka folur lidhur me jetën e saj personale dhe për karrierën e saj
Momenti kur lojtari i Celta Vigos për pak sa nuk i nxierr syrin Zidane (VIDEO) Zinedine Zidane mori me një goditje të dhimbshme në fytyrë në barazimin 2-2 ndaj Celta Vigo. Francezi ishte afruar af
Mësoni pse ndonjëherë ju dridhet syri Dridhja e pakontrollueshme e syrit mund të jetë një nga veprimet më irrituese në trupin e njeriut. Është një veprim që
EKSKLUZIVE/ Nuk i trembet syri, shihni si vidhet biçikleta mes Tiranës (FOTO&VIDEO) Një grabitje është denoncuar në redaksinë e Albeu.com nga një qytetar i cili deklaron se i është vjedhur bicikleta.
Nuk u trembej syri e vazhdonin vidhnin, 4 të rinjtë kapen nga policia (VIDEO) Policia e Fierit i ka dhënë fund një grupi të rrezikshëm që kryente vjedhje të parave dhe sendeve me vlerë në banesa.
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
"Është më i miri në Turqi, shpresoj të mos e kapë syri i keq", ylli i Fenerbahçe i thur elozhe Muriqit Bashkëlojtari i Vedat Muriqit në Fenerbahce, Mevlüt Erdinç, e ka lavdëruar sulmuesin kosovar duke thënë se është ndër lo
Jepet vendimi për të akuzuarit në rastin "Syri i Popullit", tensione në sallë Të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit”, Sadri Ramabaja, Murat Jashari, Ragip Sallova, Avni Llumnica, Bexhet Luzha, Hal
Sot pritet vendimi për rastin "Syri i Popullit" Sot pritet të merret vendimi përfundimtar për rastin e njohur si “Syri i Popullit” ku kishin dëshmuar edhe presidenti i
E sulmojnë ujqërit, trajneri i Premier League i nxjerr syrin dhe i thyen nofullën Nuk ka histori më motivuese sesa ajo e trajnerit të Uotfordit, Najxhel Pirson, për t’u treguar futbollistëve të tij që t
Qeveria e bëri syrin "qorr" për protestat, 5 banesa hidhen në tokë në Astir Aksioni i IKMT-së ka nisur prishjen e 5 banesave në zonën e Astirit në Tiranë, në kuadër të projektit për ndërtimin e Un
Jam gati për hapin e madh, talenti spanjoll i "shkel syrin' Milanit Dani Olmo është një nga talentet më të mëdhenj aktualisht në futbollin Europian. Futbollisti spanjoll i cili është pr
"Më fal, syri i keq", Zerka shkon ta puthë, por i heq Marinës vëthin I ftuar mbrëmjen e djeshme në "Klanifornia", ishte këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Young Zerka. Si r
"Më fal, syri i keq", Zerka shkon ta puthë Marinën, por e "zbërthen" (VIDEO) I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Klanifornia”, ishte këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Young Zerka. Si r
"Syrit" të "Air Albania" nuk i shpëton gjë, identifikohen shtetasit që dëmtuan dhe thyen karriget Nëpërmjet kamerave të sigurisë, policia ka arritur të identifikojë personat që kanë dëmtuar ambientet e stadiumit "Air A
AKSIDENT/ Në gjendje të rëndë 4 shqiptarë: Njërit i ka dal syri... Katër të rinj kanë mbetur të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje shumë të rëndë, kur makina e tyre doli nga rruga kët